Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 2. - 8. 3. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom v Rybách a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Merkúr je vo Vodnárovi a je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva a v sextile s Venušou, Marsom a Uránom v znamení Barana. Urán, Venuša a Mars sú v konjunkcii v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Mesiac dosahuje vo štvrtok spln. Konštelácia vytvára jednostranné názory na úkor objektivity.

Pondelok: Mesiac o 0.34 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v trigóne s Venušou, Marsom a Uránom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na radosť zo života, hrdosť a podporuje organizačný talent.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Venušou, Marsom a Uránom, v konjunkcii s Jupiterom a v opozícii s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krvný tlak a srdcovo-cievny systém. Pozor na náhlu fyzickú záťaž.

Streda: Mesiac vstupuje o 12.48 hod. do znamenia Panny a tam je vládca Merkúr, nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na rozum a vzdelanie, podporuje oblasť služieb a úspech sa dosahuje s materiálnymi záležitosťami.

Štvrtok: Mesiac dosahuje spln o 19.05 hod. a je v opozícii s Neptúnom a Slnkom, v kvadráte so Saturnom a v trigóne s Plutom. Nezačíname nič nové robiť, city chcú diktovať rozumu čo nie je vhodné. Postíme sa 24 hodín. Pijeme vlažnú vodu.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Slnkom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrubé a tenké črevo a žlčník s pankreasom. Dbáme na dôkladné vyprázdnenie čriev a vyhýbame sa mastným a ťažkým jedlám.

Sobota: Mesiac je o 1.52 hod. v znamení Váh a je v opozícii s Venušou, Marsom a Uránom a v sextile s Jupiterom a Saturnom. Vládca znamenia Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotnú krásu a umenie.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Venušou, Marsom a Uránom, v trigóne s Merkúrom, v kvadráte s Plutom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, driek a krížovú oblasť chrbtice.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 02, 2015 23:59 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top