Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 2. - 8. 5. 2016

Slnko je v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou tiež v Býkovi, v sextile s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a Jupiterom v Panne. Merkúr v Býkovi je v slabom trigóne s Plutom. Jupiter je v trigóne s Plutom a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Mars je v Strelcovi a je v konjunkcii so Saturnom a Neptún je s nimi v kvadráte. Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac je v Nove v piatok. Konštelácia škodí ťažkej fyzickej námahe a praje láske a oddychu.

Pondelok: Mesiac je v Rybách a je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte s Marsom a Saturnom, v opozícii s Jupiterom a v sextile so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách. Výdatne polievame rastliny a izbové kvety.

Utorok: Mesiac o 19.04 hod. vstupuje do Barana a je v sextile s Merkúrom a Plutom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na nadšenie pre nové aj nevyskúšané veci a podporujú tvrdohlavosť a lásku ku prírode.

Streda: Mesiac je v trigóne s Marsom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávam pozor na obličaj, čelo, žalúdok a líca. V záhrade dbáme na dostatok vlahy a zálievku vykonávame najlepšie pred východom slnka.

Štvrtok: Mesiac je o 19.10 hod. v znamení Býka a je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v trigóne so Saturnom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na hmotnú krásu a umenie, architektúru, sochárstvo, maľby a pod.

Piatok: Mesiac je o 21.30 hod. v Nove a je v konjunkcii s Venušou a Slnkom, v trigóne s Plutom a Jupiterom a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, štítnu žľazu, krčné stavce, nosohltan a chránime sa pred prechladnutím.

Sobota: Mesiac je o 18.35 hod. v znamení Blížencov a je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom a v trigóne s Plutom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu, rozum a intelekt.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Marsom a Saturnom a v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky i nervovú sústavu. Prejavuje sa nechuť ku aktivite a práci.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
máj 02, 2016 22:59 popoludní

 

 

Top