Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 20. - 26. 1. 2014

Slnko vstupuje do znamenia Vodnára v pondelok. Merkúr je v znamení Vodnára a je v trigone s Marsom v znamení Váh a v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Neptún je v znamení Rýb, Venuša je v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom tiež v znamení Kozorožca a v kvadráte s Marsom a v opozícii s Jupiterom v znamení Raka. Jupiter je v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v opozícii s Plutom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v piatok.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny a Slnko vstupuje do znamenia Vodnára o 4.50 hod. Mesiac je v trigone s Plutom a Venušou a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie a podbrušné orgány.

Utorok: Mesiac o 13.45 hod. vstupuje do znamenia Váh a je v trigone so Slnkom vládca znamenia je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle, vplýva na nehmotné umenie ako je spev, poézia a spisovateľská tvorba.

Streda: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Jupiterom, v trigone so Slnkom a Merkúrom a v konjunkcii s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, krížovú a driekovú časť chrbtice a nedostatok tekutín.

Štvrtok: Mesiac je o 22.44 hod. v znamení Škorpióna a je v konjunkcii s Marsom a v trigone s Merkúrom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na podozrievanie, citlivosť a vnímavosť.

Piatok: Mesiac je v poslednej štvrti o 6.19 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v trigone s Neptúnom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a dodržujeme pôst počas celého dňa.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Merkúrom a v trigone s Jupiterom. Zalievame kvety a viac sa venujeme seniorom. Investície do súkromia, bytu, domu dopadnú dobre. Pozor na obchodné špekulácie.

Nedeľa: Mesiac vstupuje o 4.13 hod. do znamenia Strelca a je v trigone s Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle, vplýva na vzdelanie a cestovanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky týždenné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky mesačné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 22, 2014 19:52 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top