Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 20. - 26. 10. 2014

Slnko a Venuša sú v konjunkcii v znamení Váh a do znamenia Škorpióna vstupujú vo štvrtok. Slnko a Venuša sú v trigóne s Neptúnom v znamení Rýby a v sextile s Marsom v znamení Strelca, ktorý vstupuje v nedeľu do znamenia Kozorožca. Saturn v znamení Škorpióna je v kvadráte s Jupiterom v znamení Leva a Pluto v znamení Kozorožca je v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Urán je v trigóne s Jupiterom a Merkúr v znamení Váh je v opozícii s Uránom. Mesiac dosahuje nov vo štvrtok. Konštelácia pre povrchné umenie a zanedbávanie dôležitých veci.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny a je v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na vyprázdňovací systém, hrubé, tenké a slepé črevo a pankreas so žlčníkom. Dnešok praje technickým záležitostiam.

Utorok: Mesiac je o 13.12 hod. v znamení Váh a je v kvadráte s Marsom. Vládca znamenia je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, radosť zo života, výhodné zmeny a cestovanie.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom, v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke je dobré športovať a vyberáme také športy, ktoré zaťažujú nohy a pijeme dostatok tekutín. Chránime si krížovú časť chrbtice.

Štvrtok: Slnko vstupuje do znamenia Škorpióna o 13.56 hod. Venuša vstupuje do znamenia Škorpióna o 23.00 hod. a Mesiac dosahuje nov o 23.56 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Škorpióna o 23.10 hod. Tam je vládca Mars, nachádza sa vo vodnom živle.

Piatok: Mesiac je v trigóne s Neptúnom, v konjunkcii so Slnkom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány, močový mechúr a vyhýbame sa verejným kúpaliskám. Podozrievavosť sa snažíme utlmiť.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Konštelácia praje seniorom, a preto sa im viac venujeme. Ak kupujeme starožitnosť, dávame si pozor na podvodníkov. Pozor na žiarlivosť.

Nedeľa: Mesiac o 5.40 hod. vstupuje do znamenia Strelca, je v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplýva na spoznávanie cudziny, vzdelávanie nielen seba, ale aj iných.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 20, 2014 23:44 popoludní

 

 

Top