Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 20. - 26. 6. 2016

Slnko vstupuje do Raka v utorok a je v konjunkcii s Venušou tiež v Rakovi. Slnko a Venuša sú v sextile s Uránom v Baranovi. Merkúr je v Blížencoch a je v opozícii so Saturnom v Strelcovi a v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Jupiter v Panne je v opozícii s Neptúnom v kvadráte so Saturnom a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Mars je v Škorpiónovi. Mesiac je v splne v pondelok. Konštelácia narúša harmóniu a nedoporučuje sa začínať niečo nové.

Pondelok: Mesiac je v splne o 13.02 a o 13.55 vstupuje do Kozorožca. Mesiac je v opozícii so Slnkom a v trigóne s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle, vplýva na pracovitosť, chladnokrvnosť a cieľavedomosť.

Utorok: Slnko vstupuje do znamenia Raka o 0.34 hod. Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v trigóne s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku, chránime ju pred slnečnými lúčmi a nenatierame ju chemickými produktmi.

Streda: Mesiac je o 22.08 vo Vodnárovi a je v kvadráte s Uránom. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na zmeny, revolúcie, širokú verejnosť, výbuchy a náhle neobvyklé rozhodovania.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Merkúrom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, a preto odpočívame s nohami položenými vyššie. Vyhýbame sa dlhému státiu na jednom mieste.

Piatok: Mesiac je v trigóne so Slnkom, v sextile s Uránom a v kvadráte s Marsom. Konštelácia nepraje namysleností a pýche. Zvýšime opatrnosť pri športovaní. Ovládanie technických prostriedkov je tiež nebezpečné, lebo hrozia nehody.

Sobota: Mesiac je o 4.30 v Rybách a je v konjunkcii s Neptúnom, v opozícii s Jupiterom , v kvadráte so Saturnom a v opozícii so Slnkom a Venušou. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom vo vodnom živle.

Nedeľa: Mesiac je v kvadráte s Merkúrom a v opozícii s Jupiterom. Chránime sa pred alkoholizmom a zveličovaniu nedôležitých drobností. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách a lymfatické žľazy.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
jún 19, 2016 22:24 popoludní

 

 

Top