Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 20. - 26. 7. 2015

Slnko a Merkúr sú v znamení Raka a vo štvrtok vstupujú do Leva. Slnko je v konjunkcii s Merkúrom a obe planéty sú v kvadráte s Uránom v Baranovi a v trigóne so Saturnom v Škorpiónovi. Mars v Rakovi je v kvadráte s Uránom a v opozícii s Plutom v Kozorožcovi. Venuša je v konjunkcii s Jupiterom a obe sú v Levovi v kvadráte so Saturnom a v trigóne s Uránom. Neptún je v Rybách. Mesiac dosahuje prvú štvrť v piatok. Konštelácia dáva úspech cez trpezlivosť a opatrnosť.

Pondelok: Mesiac je v Panne a je v opozícii s Neptúnom, v trigóne s Plutom a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie a vyprázdňovanie. Vyhýbame sa mastným a ťažkým jedlám a dôkladne žujeme.

Utorok: Mesiac je o 15.23 hod. V znamení Váh a je v sextile s Merkúrom, Slnkom a Saturnom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplývajú na nehmotnú krásu, kultúrnu sféru, spev , poéziu i umeleckú tvorbu.

Streda: Mesiac je v kvadráte s Plutom a po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, a krížovú časť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín. Cvičíme jogove ásany, pomáhajú chrbtici, zlepšujú zdravie a omladzujú.

Štvrtok: Slnko vstupuje do Leva o 5.30 hod. a Merkúr vstupuje do Leva o 14.00 hod. Mesiac je v opozícii s Uránom a v kvadráte s Marsom. Dávame si pozor na úrazy a nehody. Pozor na adrenalínové športy a hrozia technické poruchy.

Piatok: Mesiac je v prvej štvrti o 6.04 hod. A vstupuje do znamenia Škorpióna o 4.07 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom, Merkúrom, v trigóne s Neptúnom a v sextile s Venušou. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Jupiterom, v trigóne s Neptúnom a vsextile s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. U mužov je v ohrození prostata. Škodí vlhko a chladno.

Nedeľa: Mesiac o 14.25 hod. vstupuje do znamenia Strelca a je v kvadráte s Venušou, Jupiterom, v konjunkcii so Saturnom a v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Marsom. Vládca Strelca je Jupiter nachádza sa v ohnivom živle.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 21, 2015 00:49 dopoludnia

 

 

Top