Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 21. - 27. 9. 2015

Slnko je v stredu vstupuje do Váh a je v sextile so Saturnom. Merkúr vo Váhach je v opozícii s Uránom v Baranovi, Jupiter v Panne je v opozícii s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi, Mars v piatok vstupuje do Panny a je v kvadráte so Saturnom v Strelcovi a Venuša v Levovi je v trigóne s Uránom. Mesiac v pondelok je v prvej štvrti. Konštelácia vytvára názorové konflikty.

Pondelok: Mesiac vstupuje od znamenia Kozorožca o 14.33 hod. a je v kvadráte so Slnkom, v trigóne s Marsom, Venušou a Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na tvrdohlavosť a pevnosť.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v trigóne s Jupiterom, v kvadráte s Merkúrom a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Hrozia exémy, spáleniny a zlomeniny.

Streda: Slnko vstupuje do Váh o 10.20 hod. Mesiac o 19.51 hod. vstupuje do Vodnára a je v trigóne so Slnkom a v kvadráte s Uránom. Vládca Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle vplýva na ovplyvňovanie verejnosti.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Merkúrom a po zdravotnej stránke sú najviac ohrozené nohy, a preto sa nedoporúča ich zaťažovať dlhým státím, namáhavou chôdzou alebo neprimeraným športom. Prospeje im ľah s nohami položenými vyššie.

Piatok: Mars vstupuje do Panny o 4.00 hod. a Mesiac do Rýb o 21.44 hod. tam je vládca Neptún. Nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na podvedomie, intuíciu, vnímavosť a sklon ku mimozmyslovým zážitkom.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v opozícii s Marsom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke sú najviac ovplyvnené chodidlá priehlavkové kostičky, prsty na nohách a lymfatické žľazy. Nekupujeme topánky lebo neskôr nás budú tlačiť.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne so Saturnom a v opozícii so Slnkom. Mesiac o 21.29 hod. vstupuje do znamenia Barana kde je vládca Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na nadšenie pre všetko nové a netradičné.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 22, 2015 14:26 popoludní

 

 

Top