Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 23. 2. - 1. 3. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Rýb. Slnko je v konjunkcii s Neptúnom v Rybách a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Merkúr je vo Vodnárovi a je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva. Venuša a Mars sú v konjunkcii v znamení Barana a sú v trigóne so Saturnom. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v trigóne s Jupiterom v Levovi. Mesiac dosahuje v stredu prvú štvrť. Konštelácia podporuje fanatizmus na úkor zdravého rozumu.

Pondelok: Mesiac o 1.28 hod. vstupuje do znamenia Býka a je v sextile so Slnkom a Neptúnom a v kvadráte s Merkúrom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú krásu a umenie.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, krk hlasivky, štítnu žľazu nosohltan a krčné stavce. Nosíme šál aby sme neprechladli. Primerane sa otužujeme.

Streda: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 18.14 hod a o 5.54 hod. vstupuje do znamenia Blížencov. Mesiac je v sextile s Venušou a Marsom, v trigóne s Merkúrom a v opozícii so Saturnom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte so Slnkom a v sextile s Uránom a Jupiterom. Darí sa v obchodovaní a podnikaní. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená a ruky, nervový systém a pľúca. Cvičíme jogu.

Piatok: Mesiac o 13.50 hod. vstupuje do znamenia Raka a tam je vládca Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, vnímavosť a pri splne ovplyvňuje aj myslenie a logiku. Podporuje rodinnú súdržnosť.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Venušou, Marsom a Uránom, v trigóne so Slnkom a Neptúnom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, pomaly jeme bez stresu a neprejedáme sa.

Nedeľa: Mesiac je v znamení Raka a je v opozícii s Plutom. Planetárna konštelácia praje návšteve príbuzných a rodinných príslušníkov. Zmierňujú sa konflikty a zbližujú sa záujmy a podporujú sa pri materiálnych a iných ťažkostiach.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 23, 2015 00:01 dopoludnia

 

 

Top