Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 23. - 29. 3. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v trigóne so Saturnom v Strelcovi a s Jupiterom v Levovi. Merkúr v Rybách je v sextile s Plutom v Kozorožcovi, Neptún v Rybách je v sextile s Venušou v Býkovi a v kvadráte so Saturnom. Venuša je v trigóne s Plutom, Mars v Baranovi je v trigóne s Jupiterom a Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac pribúda. Konštelácia podporuje menej násilné riešenie problémov a pomáha nájsť východiská.

Pondelok: Mesiac je v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou, v sextile s Neptúnom, v kvadráte s Jupiterom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, mandle, chuť a čuch so zadnou časťou hlavy.

Utorok: Mesiac vstupuje o 14.23 hod. do znamenia Blížencov a je v opozícii so Saturnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu, informatiku, rozum i vzdelanie.

Streda: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v sextile so Slnkom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, priedušky, ruky a ramená spolu s nervovým systémom. Jógová meditácia zmierňuje stres a chráni nervy.

Štvrtok: Mesiac o 20.45 hod. vstupuje do znamenia Raka a je v kvadráte s Merkúrom a v sextile s Marsom. Vládca znamenia Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, rodinnú súdržnosť a citlivosť.

Piatok: Mesiac je v prvej štvrti o 8.43 hod. Mesiac je v kvadráte so slnkom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, trávenie, mliečne žľazy a prsia. Silné a nekontrolované emócie škodia.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Uránom, v trigóne s Merkúrom a v opozícii s Plutom. V záhrade a aj izbové kvety dôkladne zalievame, najlepšie zrána. Vysádzame a vysievame. Opravujeme vodovody a studne.

Nedeľa: Mesiac je o 7.48. hod. v znamení Leva a je v trigone s Merkúrom, Slnkom, Saturnom a v kvadráte s Marsom. Vládca znamenia Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu, i neohrozenosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 24, 2015 00:01 dopoludnia

 

 

Top