Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 23. - 29. 6. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Raka a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je v znamení Blížencov. Slnko je v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb. Jupiter je v znamení Raka. Mars v znamení Váh je v opozícii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Saturn je v znamení Škorpióna a Venuša vstupuje do znamenia Blížencov v pondelok. Pluto je v kvadráte s Uránom. Mesiac ubúda a nov dosahuje v piatok. Konštelácia praje duchovným, cirkevným a harmonickým aktivitám.

Pondelok: Venuša vstupuje do znamenia Blížencov o 14.00 hod. Mesiac je v znamení Býka a je v opozícii so Saturnom a v trigóne s Plutom. Najviac sa darí v komunikačnej oblasti. V záhrade sa staráme o pôdu a trávnik.

Utorok: Mesiac vstupuje do znamenia Blížencov o 13.05 hod. a je v konjunkcii s Venušou. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na rozum, vzdelanie, šikovnosť a nadväzovanie kontaktov.

Streda: Mesiac je v trigóne s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené nervy a ramená s rukami, plecia s pľúcami a priedušky. Pri športe viac zaťažujeme nohy a trup než ruky.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a Slnkom. Mesiac o 23.05 hod. vstupuje do znamenia Raka. Tam vládne Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinu, súdržnosť, domácu činnosť a pod.

Piatok: Mesiac je v nove o 10.09 hod a je v konjunkcii so Slnkom, v opozícii s Plutom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus, radšej dodržujeme pôst.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte s Uránom a Marsom a v trigóne so Saturnom. V záhrade sa postaráme o dôkladné zavlažovanie. Polievame skoro ráno pred východom slnka a večer pri západe slnka.

Nedeľa: Mesiac je o 10.45 hod. v znamení Leva a tam vládne Slnko, ktoré sa nachádza v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu, smelosť, nebojácnosť. Podporuje vodcovské a riadiace schopnosti. Prevláda netrpezlivosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
jún 23, 2014 20:37 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top