Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 24. - 30. 10. 2016

Slnko je v Škorpiónovi aj s Merkúrom sú v konjunkcii a sú v opozícii s Uránom v Baranovi. Jupiter vo Váhach je v sextile s Venušou a Saturnom. Obe planéty sú v Strelcovi. Jupiter je v kvadráte s Marsom a Plutom v Kozorožcovi. Neptún v Rybe je v kvadráte s Venušou a Saturnom. Konštelácia podporuje staré osvedčené riešenia. Mesiac je v nove v nedeľu.

Pondelok: Merkúr vstupuje do Škorpióna o 23.00 hod. Mesiac je v Levovi a je v trigóne so Saturnom a Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a vyhýbame sa operácii. Primerane cvičíme.

Utorok: Mesiac je o 5.16 hod. v Panne a je v sextile so Slnkom a Merkúrom a v opozícii s Neptúnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na rozum, vzdelanie, špekulovanie a oblasť služieb.

Streda: Mesiac je v opozícii s Neptúnom, v kvadráte s Venušou a Saturnom a v trigóne s Marsom a Plutom. V oblasti zdravia si dávame pozor na podbrušné orgány, pečeň, pankreas, tenké, slepé a hrubé črevo.

Štvrtok: Mesiac je o 15.51 hod. vo Váhach a je v trigóne s Marsom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na krásu, umenie, kultúru, spev, básne, výrečnosť a inú intelektuálnu tvorba.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte s Plutom a v sextile s Venušou a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, panvu a driekovú i krížovú časť chrbtice. Nedvíhame ťažké bremená.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Uránom a v kvadráte s Marsom. Neharmonická konštelácia môže podporovať hnev, zlosť a konflikty. Pri športe alebo pri práci si dávame zvýšený pozor na úrazy. Chodíme na prechádzky.

Nedeľa: Mesiac je v nove o 18.39 hod. a vstupuje do Škorpióna o 3.01 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom a v trigóne s Neptúnom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť a vnímavosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
október 24, 2016 14:47 popoludní

 

 

Top