Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 24. - 30. 11. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý do znamenia Strelca vstupuje v piatok. Slnko je v slabnúcej konjunkcii so Saturnom, ktorý je v znamení Škorpióna. Slnko, Merkúr a Saturn sú v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb. Jupiter v znamení Leva je v kvadráte s Merkúrom a Saturnom, Venuša je v znamení Strelca a je v trigóne s Uránom v znamení Barana. Urán je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Mars je tiež v znamení Kozorožca. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v sobotu. Konštelácia stále vytvára nespokojnosť s daným stavom.

Pondelok: Mesiac je o 17.30 hod. v znamení Kozorožca a je v trigóne s Jupiterom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle, vplýva na pevnosť, chladnokrvnosť a pracovitosť.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku, opatrne pri návšteve solária a pozor na zlomeniny kostí. Konštelácia prináša nedostatok oddychu a relaxu.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v sextile so Saturnom a Merkúrom. Mesiac o 20.23 hod. vstupuje do znamenia Vodnára tam je vládca Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na širokú verejnosť a vzbury.

Štvrtok: Mesiac je v sextile so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, vyhýbame sa dlhému státiu a odpočívame s nohami položenými na vyvýšenej podložke. Chôdza neškodí ale všetkého s mierou.

Piatok: Merkúr vstupuje do znamenia Strelca o 3.00 hod. Mesiac je v znamení Rýb o 23.03 hod. Tam je vládca Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle čo vplýva na veľkú citlivosť. Mesiac je v opozícii s Jupiterom a v kvadráte so Saturnom a Merkúrom.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom a v kvadráte s Merkúrom a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky a nezveličujeme drobnosti. Viac meditujeme a pomáhame oslabeným.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne so Saturnom a v kvadráte s Venušou. Polievame kvety hlavne pred východom slnka. Darí sa vodným športom, plávaniu, vodnému pólu, a pod. Relaxujeme vo wellnes, ale aj tam kde sa dá plávať či len odpočívať vo vode.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 23, 2014 20:51 popoludní

 

 

Top