Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 24. - 30. 8. 2015

Slnko je v znamení Panny a je v konjunkcii s Jupiterom tiež v Panne a v kvadráte so Saturnom v Škorpiónovi, v opozícii s Neptúnom v Rybách. Merkúr vo štvrtok vstupuje do Váh a je v sextile so Saturnom, Venuša je v Levovi v trigóne s Uránom v Baranovi. Mars je v Levovi a v druhej polovici týždňa bude v konjunkcii s Venušou. Pluto je v Kozorožcovi. Mesiac bude v sobotu v splne. Konštelácia prináša nespokojnosť a konflikty.

Pondelok: Mesiac je v Strelcovi a je v kvadráte s Merkúrom a v trigóne so Slnkom, Jupiterom, Venušou a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Doprajeme si vodnú masáž a pobyt v prírode.

Utorok: Mesiac je o 6.22 hod. V znamení Kozorožca a je v trigóne s Jupiterom, Slnkom, v sextile s Neptúnom a v konjunnkcii s Plutom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Uránom a v trigóne s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na silné slnko škodí pokožke a kosti. Chránime sa pred pádmi lebo hrozia zlomeniny a úrazy.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Váh o 18.00 hod.a Mesiac je o 10.04 hod. V znamení Vodnára, je v sextile so Saturnom, v opozícii s Venušou a Marsom a v trigóne s Merkúrom. Vládca Vodnára je Urán podporujúci zmeny v spoločnosti.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom i Venušou a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, nezaťažujeme ich dlhým státím ani dlhou chôdzou a odpočívame s nimi vo vyvýšenej polohe.

Sobota: Mesiac dosahuje spln o 20.35 hod. a o 10.51 hod. je v znamení Rýb. Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, kvadráte so Saturnom, v opozícii so Slnkom a Jupiterom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle, sú citlivé a vnímavé.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Jupiterom a Slnkom a v konjunkcii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na správnu obuv nesmie tlačiť lebo sú ohrozené prsty na nohách a priehlavkové kostičky. Lymfatické žľazy sú tiež oslabené.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 23, 2015 23:01 popoludní

 

 

Top