Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 25. 4. - 1. 5. 2016

Slnko je v znamení Býka a je v trigóne s Jupiterom v Panne. Merkúr je v Býkovi. Venuša je v konjunkcii s Uránom v Baranovi a v sobotu vstupuje do Býka. Pluto v Kozorožcovi je v kvadráte s Venušou a Uránom. Saturn v Strelcovi je v trigóne s Venušou a Uránom. Mars v Strelcovi je v konjunkcii so Saturnom a obe planéty sú v kvadráte s Jupiterom a Neptúnom v Rybách. Jupiter je v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Mesiac je v sobotu je v poslednej štvrti. Konštelácia stále vytvára opozíciu voči fanatizmu.

Pondelok: Mesiac je v Strelcovi a je v konjunkcii s Marsom a Saturnom, v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom a v trigóne s Venušou i Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná.

Utorok: Mesiac o 1.54 hod. vstupuje do Kozorožca a je v trigóne s Venušou a Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle, vplýva na pracovitosť, usilovnosť, cieľavedomosť, chladnokrvnosť a karierizmus.

Streda: Mesiac je v trigóne s Venušou, Slnkom a Jupiterom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na pokožku pri opaľovaní a kosti. Primerane cvičíme, striedmo sa stravujeme a doprajeme si masáž celého tela.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Jupiterom a v kvadráte s Venušou a Uránom. Výborná konštelácia podporuje obchodovanie, cestovanie a uzatváranie kontaktov.

Piatok: Mesiac je o 10.47 hod. v znamení Vodnára a je v kvadráte s Venušou a Uránom a v trigóne s Merkúrom. Vládca Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na revolúcie, buričstvo a zmeny.

Sobota: Venuša vstupuje do Býka o 3.00 hod. Mesiac je v poslednej štvrti o 5.29 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v sextile so Saturnom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená, nohy a odpočívame s nohami vyššie položenými.

Nedeľa: Mesiac je o 16.34 hod. v znamení Ryby a je v kvadráte s Merkúrom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, jemnosť, podvedomie a oblasť sebaobetovania.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
apríl 26, 2016 11:31 dopoludnia

 

 

Top