Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 26. 1. - 1. 2. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je v konjunkcii s Merkúrom tiež vo Vodnárovi a v opozícii s Jupiterom v Levovi. Venuša v utorok vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom v znamení Rýb a v kvadráte so Saturnom v znamení Strelca. Neptún je v konjunkcii s Marsom v znamení Rýb a obe planéty sú v kvadráte so Saturnom. Pluto v Kozorožcovi je v kvadráte s Uránom v Baranovi. Mesiac dosahuje v utorok prvú štvrť a dorastá. Konštelácia stále podporuje fanatizmus a vytvára obavy.

Pondelok: Mesiac je o 17.32 hod. v znamení Býka a je v trigóne s Jupiterom. Vládca znamenia Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie, krásu, stavby, pozemky, záhrady a pod.

Utorok: Venuša vstupuje do znamenia Rýb o 16.00 hod. Mesiac je v trigóne s Plutom, v kvadráte so Slnkom a Merkúrom a v sextile s Venušou, Neptúnom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk a nosohltan.

Streda: Mesiac je o 23.36 hod. v znamení Blížencov a je v trigóne s Plutom a v kvadráte s Jupiterom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na ramená, ruky, pľúca a nervový systém.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Venušou, Neptúnom, v trigóne so Slnkom, Merkúrom a v opozícii so Saturnom. Darí sa v biznise, kariére, financiách a športe. Nedarí sa v láske a pri nákupoch musíme byť opatrní.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Marsom a v trigóne so Slnkom a Merkúrom. Zvýšime opatrnosť pri športovaní a aj pri riadení auta. Hrozia úrazy. Darí sa pri vzdelávaní, podnikaní, reklamnej činnosti a plánovaní budúcnosti.

Sobota: Mesiac je v znamení Raka o 8.09 hod. a je v trigóne s Venušou a Neptúnom. Vládca znamenia Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na súdržnosť rodiny, súkromie, pocit istoty a precitlivelosť.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii so Saturnom, v trigóne s Venušou a Merkúrom a v kvadráte s Marsom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, neprejedáme sa a strážime metabolizmus. Vyhýbame sa stresu, škodí zdraviu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 26, 2015 23:59 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top