Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 26. 9. - 2. 10. 2016

Slnko je vo Váhach a je v konjunkcii s Jupiterom tiež vo Váhach. Obe planéty sú v kvadráte s Marsom, ktorý v utorok vstupuje do Kozorožca. Merkúr v Panne je v kvadráte so Saturnom v Strelcovi a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Venuša je v Škorpiónovi, Urán v Baranovi a Neptún v Rybách je v kvadráte so Saturnom. Konštelácia povyšuje pravidlá a zákony nad všetko ostatné. Mesiac je v nove v sobotu.

Pondelok: Mesiac je v Levovi v sextile so Slnkom a Jupiterom a v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvné tepny a vyhýbame sa operáciám. Pri športovaní cvičíme opatrne a neriskujeme.

Utorok: Mars vstupuje do Kozorožca o 10.00 hod. Mesiac je o 23.43 hod. v Panne a je v trigóne s Uránom a Marsom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb. Prináša dobré nápady.

Streda: Mesiac je v trigóne s Marsom, v opozícii s Neptúnom a v sextile s Venušou. Po zdravotnej stránke sú najviac ohrozené orgány uložené v brušnej dutine, pankreas, žlčník, hrubé a tenké črevo. Neprejedáme sa.

Štvrtok: Slnko je v konjunkcii s Merkúrom, v trigóne s Plutom a v kvadráte so Saturnom. Harmonická konštelácia podporuje podnikanie a zvyšuje zárobky, ale škodí netrpezlivosti, technike a adrenalínovým športom.

Piatok: Mesiac o 9.25 hod. vstupuje do Váh a je v konjunkcii so Slnkom a Jupiterom a v kvadráte s Marsom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotnú krásu a umenie, poéziu, spev, herectvo apod.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a Jupiterom, v kvadráte s Plutom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a driekovú a krížovú časť chrbtice. Ťažké bremená dvíhame s narovnaným chrbtom a nie v predklone.

Nedeľa: Mesiac je o 21.43 hod. v Škorpiónovi a je v opozícii s Uránom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, vnímavosť, podozrievavosť, žiarlivosť a pomstychtivosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
september 26, 2016 22:49 popoludní

 

 

Top