Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 27. 1. - 2. 2. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je v sextile s Uránom v znamení Barana. Merkúr je na konci znamenia Vodnára. V piatok vstupuje do znamenia Rýb a je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna a v trigone s Marsom v znamení Váh. Venuša a Pluto sú v konjunkcii v znamení Kozorožca a obe planéty sú v opozícii s Jupiterom v znamení Raka a v kvadráte s Uránom. Neptún je v konjunkcii s Merkúrom v druhej polovici týždňa. Mesiac ubúda a nov dosahuje vo štvrtok. Konštelácia planét vytvára konflikt medzi dobrom a zlom. Nezveličujme problémy.

Pondelok: Mesiac je v znamení Strelca a je v trigone s Uránom. Po zdravotnej stránke vplýva na stehná a bedrové kĺby. Doprajeme si masáž a vodoliečebné procedúry. Pohybujeme sa a športujeme v prírodnom prostredí.

Utorok: Mesiac o 6.04 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca a je v sextile s Neptúnom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na pevnosť, tvrdohlavosť, chladnokrvnosť a pracovitosť.

Streda: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, v konjunkcii s Plutom a Venušou a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na chrbticu, kosti a pokožku. Vybavovačky na úradoch nás potrápia, budú viac byrokratické.

Štvrtok: Mesiac je o 22.38 hod. v Nove a o 5.33 hod. vstupuje do znamenia Vodnára. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a v sextile s Uránom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.

Piatok: Merkúr vstupuje o 15.54 hod. do znamenia Rýb. Mesiac je v trigone s Marsom a v konjunkcii so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená a nohy. Nestojíme dlho na jednom mieste a odpočívame s nohami položenými vyššie.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a Neptúnom. O 4.45 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Rýb, kde sa nachádza vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, vnímavosť, precitlivelosť, zveličovanie maličkostí a túžbu po samote.

Nedeľa: Mesiac je v trigone so Saturnom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na chodidlá, prsty na nohách a lymfatické žľazy. Výdatne polievame izbové kvety a rastliny.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky týždenné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky mesačné predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 26, 2014 23:58 popoludní

 

 

Top