Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 27. 10. - 2. 11. 2014

Slnko a Venuša sú v konjunkcii v znamení Škorpióna, v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb a v sextile s Marsom na začiatku Kozorožca. Merkúr v znamení Váh je v opozícii s Uránom v znamení Barana a v sextile s Jupiterom v znamení Leva. Pluto je v znamení Kozorožca a je v kvadráte s Uránom a Jupiter je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Mesiac dorastá a dosahuje prvú štvrť v piatok. Konštelácia prináša zvýšenú žiarlivosť a zákernosť.

Pondelok: Mesiac je v znamení Strelca a je v trigóne s Jupiterom a Uránom a v sextile s Merkúrom. Darí sa v obchodovaní, cestovaní, podnikaní a dílerskej činnosti. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná.

Utorok: Mesiac o 11.03 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca, kde je vládca Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle. Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v sextile so Slnkom a Venušou. Harmonická konštelácia dáva úspech v športe.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom a Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku a kosti. Vyhýbame sa obchodovaniu a riskovaniu a darí sa vo vzťahu ku štátnej sfére.

Štvrtok: Mesiac vstupuje o 14.52 hod. do znamenia Vodnára a je v sextile so Saturnom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplýva na zmeny, revolúcie i širokú verejnosť.

Piatok: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 3.43 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom a Venušou, v trigóne s Merkúrom a v opozícii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy a oddychujeme s nimi položenými vyššie.

Sobota: Mesiac o 17.37 hod. vstupuje do znamenia Ryby a je v kvadráte so Saturnom, v trigóne s Merkúrom a v konjunkcii s Neptúnom. Vládca znamenia Ryby je Neptún s Jupiterom, nachádzajú sa vo vodnom živle.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v trigóne so Slnkom a Venušou a v sextile s Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky a lymfatické žľazy.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 27, 2014 08:59 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top