Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 27. 4. - 3. 5. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Býka a je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi, v sextile s Neptúnom v Rybách a v kvadráte s Jupiterom v Levovi. Merkúr a Mars sú v Býkovi a v konjunkcii. Saturn je v Strelcovi Pluto je v kvadráte s Uránom v Baranovi a v trigóne s Marsom Venuša je v Blížencoch a je v sextile s Uránom. Mesiac dorastá. Konštelácia praje aktívnym a činorodým jedincom.

Pondelok: Mesiac je v znamení Leva a je v trigóne so Slnkom , v kvadráte s Marsom, Merkúrom a Saturnom. Pozor si dávame na nohy, nestojíme dlho nehybne a odpočívame s nohami položenými vyššie než je hlava.

Utorok: Mesiac o 3.07 hod. vstupuje do znamenia Panny a je v trigóne so Slnkom, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na rozum a vzdelanie.

Streda: Mesiac je v trigóne so Slnkom, Marsom a Plutom, v opozícii s Neptúnom a v kvadráte s Venušou. Dávame si pozor na jedenie, vyhýbame sa ťažkým a nestráviteľným potravinám, všetko dobre a pomaly žujeme.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do znamenia Váh o 16.03 hod. a je v trigóne s Marsom, Merkúrom a v sextile so Saturnom. Vládca znamenia Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na krásu a nehmotné umenie.

Piatok: Merkúr vstupuje do Blížencov o 4.00 hod. Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v sextile so Jupiterom. Začína sa obdobie pre obchodovanie, špekulovanie a podnikanie. Najlepšie s financiami a umením.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Uránom a v trigóne s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim. Extrémy škodia. Treba piť ale primerane, teda nie príliš veľa a vyhýbať sa ľadovým nápojom. Ohrozené sú ľadviny a kríže.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do znamenia Škorpióna o 3.47 hod. Je v trigóne s Neptúnom a v opozícii so Slnkom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na zvedavosť, citlivosť, vnímavosť a žiarlivosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 27, 2015 21:12 popoludní

 

 

Top