Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 27. 6. - 3. 7. 2016

Slnko a Venuša sú v konjunkcii v Rakovi a v opozícii s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr vstupuje do Raka vo štvrtok a je v sextile s Uránom v Baranovi. Jupiter v Panne je v opozícii s Neptúnom v Rybách a obe planéty sú v kvadráte so Saturnom. Pluto je v trigóne s Jupiterom. Mars je v Škorpiónovi. Mesiac je v pondelok v poslednej štvrti. Konštelácia vytvára pôžitkárstvo a narúša duchovnú sféru.

Pondelok: Mesiac je v poslednej štvrti a o 9.08 hod. vstupuje do Barana. Mesiac je v kvadráte so Slnkom a v trigóne so Saturnom. Vládca Barana je Pluto s Marsom, nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na nadšenie pre všetko nové.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v trigóne so Saturnom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny, obličaj a žalúdok. Miernime tvrdohlavosť a rozvíjame citlivosť.

Streda: Mesiac je o 12.03 hod. v Býkovi a je v sextile so Slnkom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú krásu, sochy, obrazy, záhrady, architektúru a túžbu byť finančne zabezpečený.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Raka o 1.00 hod. a Mesiac je v trigóne s Jupiterom a Plutom, v sextile s Venušou a v opozícii s Marsom. Pozor pri športovaní, chránime si hrdlo, krk, krčnú chrbticu a štítnu žľazu.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Saturnom a vstupuje do Blížencov o 13.44 hod. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na rozum i logiku, obchodovanie, komunikáciu a spoluprácu.

Sobota: Mesiac je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom i Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky, ramená, pľúca a nervový systém. Cvičíme jogu, meditujeme, rozjímame a pohybujeme sa v prírode.

Nedeľa: Mesiac je o 15.20 hod. v znamení Raka a je v konjunkcii s Merkúrom, Slnkom a v trigóne s Neptúnom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na rodinnú súdržnosť a harmóniu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
jún 27, 2016 23:16 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top