Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 28. 4. - 4. 5. 2014

Slnko je v znamení Býka a je v konjunkcii s Merkúrom tiež v znamení Býka, v trigóne s Plutom v znamení Kozorožca, v sextile s Neptúnom v znamení Rýb a Jupiterom v znamení Raka. Urán v znamení Barana je v opozícii s Marsom v znamení Váh a v kvadráte s Plutom a Jupiterom. Saturn v znamení Škorpióna je v trigóne s Jupiterom a Venušou, ktorá v sobotu vstupuje do znamenia Barana. Mesiac dosahuje nov v utorok. Planetárna konštelácia vytvára silne obmedzujúci vplyv.

Pondelok: Mesiac je v znamení Býka o 16.23 hod. a je v konjunkcii so Slnkom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na krásu, umenie, ale aj pozemky, poľnohospodárstvo a architektúru.

Utorok: Mesiac je v nove o 8.15 hod. a je v konjunkcii so Slnkom a Merkúrom, v trigóne s Plutom a v sextile s Neptúnom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krčné stavce, hlasivky, nosohltan a štítnu žľazu.

Streda: Mesiac je v opozícii so Saturnom a v sextile s Venušou. Mesiac o 22.56 hod. vstupuje do znamenia Blížencov. Vládca je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na rozum, vzdelanie, obchodovanie a komunikáciu.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor, je tu náchylnosť na zápal pľúc, ramená a ruky. Vyhýbame sa stresovým situáciám, chránime si nervy. Prospeje čaj z prvosienky jarnej.

Piatok: Mesiac je v znamení Blížencov a je v trigóne s Marsom. Nastala priaznivá konštelácia pre šport, pohyb, cvičenie, cyklistiku a pod. V záhrade upratujeme, maľujeme skladové miestnosti a čistíme náradie.

Sobota: Venuša vstupuje do znamenia Barana o 3.00 hod. Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v kvadráte s Venušou. Mesiac vstupuje do znamenia Raka o 8.13 hod. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle.

Nedeľa: Mesiac je v znamení Raka a je v kvadráte s Uránom a Marsom, v opozícii s Plutom a v konjunkcii s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a celkovo metabolizmus. Zeleninové jedlá prinášajú zdravie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 28, 2014 00:16 dopoludnia

 

 

Top