Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 29. 12. 2014 - 4. 1. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom tiež v znamení Kozorožca a v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Venuša je v konjunkcii s Merkúrom a obe planéty sú v Kozorožcovi. Mars v znamení Vodnára je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva, Neptún v Rybe je v sextile so Slnkom a v kvadráte so Saturnom v znamení Strelca. Pluto je v kvadráte s Uránom. Mesiac dorastá. Planetárna konštelácia vytvára náhle a neočakávané konflikty.

Pondelok: Mesiac je v znamení Barana v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a Slnkom a v trigóne s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo a čelové dutiny a cez stres sa môžu objaviť žalúdočné problémy.

Utorok: Mesiac o 11.56 hod. vstupuje do znamenia Býka a je v kvadráte s Venušou, Merkúrom a v trigóne s Jupiterom a Slnkom. Vládca znamenia Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na tvrdohlavosť a hmotnú krásu.

Streda: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, nos, krčnú chrbticu, štítnu žľazu a hlasivky. Pred prechladnutím sa chránime teplým odevom, doprajeme si lipový alebo bazový čaj. Vyhýbame sa miestam, kde je veľký počet ľudí.

Štvrtok: Mesiac o 18.09 hod. vstupuje do znamenia Blížencov a je v trigóne s Merkúrom a Venušou, v kvadráte s Jupiterom a v opozícii so Saturnom. Vládca Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Neptúnom. Mesiac vplýva na zlepšenú komunikáciu s okolím. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená, ruky, pľúca a nervový systém.

Sobota: Mesiac je v sextile s Jupiterom a v trigóne s Marsom. Harmonická konštelácia podporuje vaše aktivity v podnikaní, športe a zdraví. Je priaznivá doba pre tvorbu a pri vybavovaní je osobná prítomnosť najlepšia. Technické záležitosti sú na dobrej ceste.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do znamenia Raka o 2.08 hod. a je v opozícii so Slnkom, Plutom a v trigóne s Jupiterom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinu, súdržnosť a šetrenie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
december 27, 2014 21:02 popoludní

 

 

Top