Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 29. 9. - 5. 10. 2014

Slnko je v znamení Váh. Slnko je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca, v opozícii s Uránom v znamení Baran a v sextile s Marsom v znamení Strelca. Merkúr v znamení Škorpióna je v trigóne s Neptúnom v znamení Ryby. Venuša je v znamení Váhy od pondelka. Saturn v znamení Škorpióna je v kvadráte s Jupiterom v znamení Leva. Mars v znamení Strelca je v trigóne s Jupiterom a Uránom. Pluto v znamení Kozorožca je v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Mesiac dosahuje prvú štvrť v stredu. Celková konštelácia blokuje a brzdí pokrok.

Pondelok: Venuša vstupuje do znamenia Váhy o 23,00. Mesiac je v znamení Strelca a po zdravotnej stránke vplýva na stehná a bedrové kĺby. Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v sextile so Slnkom a Venušou a v trigóne s Uránom a Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Jupiterom a Uránom. Harmonická konštelácia umožňuje snovať plány do budúcnosti. Pripravte si budúcu dovolenku a iné cesty do zahraničia. Tiež je vhodná konštelácia pre vzdelávanie a učenie.

Streda: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 21.32 hod. a je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte so Slnkom, Venušou a Uránom. Mesiac o 6.41 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca kde je vládca Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku, používame prirodzené krémy a vyhýbame sa výrobkom z ropy. Ohrozené sú aj kosti a celá kostra. Užívame D Vitamín.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Vodnára o 10.00 hod. a je v kvadráte s Merkúrom, v trigóne so Slnkom a Venušou. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplýva na spoločnosť a verejnosť.

Sobota: Mesiac je v trigóne so Slnkom, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Jupiterom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolená a nohy. Oddychujeme v nohami položenými vyššie.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v trigóne s Merkúrom. Vládca znamenia Rýb je Neptún, ktorý sa nachádza vo vodnom živle a vplýva na duchovnú oblasť a prácu s podvedomím.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 29, 2014 21:40 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top