Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 3. - 9. 11. 2014

Slnko a Venuša sú v konjunkcii v znamení Škorpióna, v trigóne s Neptúnom v znamení Rýb a koncom týždňa v konjunkcii so Saturnom v rovnakom znamení. Merkúr v znamení Váh je v opozícii s Uránom v znamení Barana a v sextile s Jupiterom v znamení Leva. V nedeľu vstupuje Merkúr do znamenia Škorpióna. Pluto a Mars sú v konjunkcii spolu v znamení Kozorožca a sú v kvadráte s Uránom. Jupiter je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Mesiac dosahuje spln vo štvrtok a vtedy sa nedoporučuje nič nové začínať. Konštelácia varuje pred prízemnými radosťami a pôžitkami.

Pondelok: Mesiac je v znamení Rýb a je v trigóne so Saturnom. O 19.53 hod. vstupuje do znamenia Barana, kde je vládca Mars s Plutom nachádzajúci sa v ohnivom živle. Vplývajú na schopnosť a nebojácnosť začínať nevyskúšané, nové.

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Marsom a Plutom a v konjunkcii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo a trávenie. Darí sa pri plánovaní dlhodobých stratégií osobnej budúcnosti a aj práci s nehnuteľnosťami.

Streda: Mesiac je v opozícii s Merkúrom a v trigóne Jupiterom. Mesiac o 22.33 hod. vstupuje do znamenia Býka a tam je vládca Venuša. Nachádza sa v zemitom živle a vplýva na krásu, umenie hlavne hmotného charakteru.

Štvrtok: Mesiac je v splne o 23.23 hod. a je v opozícii so Slnkom a Venušou a v trigóne s Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, nosohltan a štítnu žľazu. Chránime sa pred prechladnutím teplým šálom.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Venušou, Slnkom a Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Nepriaznivá konštelácia varuje pred výdavkami, investíciami a obchodovaním. Dávame si aj pozor na zdravie a umiernene cvičíme.

Sobota: Mesiac o 2.45 hod. vstupuje do znamenia Blížencov a je v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na rozum, vzdelanie a komunikáciu.

Nedeľa: Mesiac je v sextil s Uránom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky, pľúca, ramená a nervový systém. Nezaťažujeme ich pri športovaní a inej bežnej dennej činnosti. Darí sa v obchodovaní.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 03, 2014 23:59 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top