Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 3. - 9. 8. 2015

Slnko je v Levovi a je v trigóne s Uránom v Baranovi. Merkúr v piatok vstupuje do Panny a je v trigóne s Venušou v Levovi, s Jupiterom v Levovi a v kvadráte so Saturnom v Škorpiónovi. Mars v Rakovi je v trigóne so Saturnom, Neptún je v Rybách a Pluto v Kozorožcovi. Mesiac dosahuje poslednú štvrť v piatok. Konštelácia vytvára nespokojnosť a obavy.

Pondelok: Mesiac je v Baranovi o 1.24 hod. a je v trigóne s Marsom a Saturnom. Vládca Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle a podporujúce všetko nové, netradičné a tvrdohlavo začínať nevyskúšané.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Marsom, Slnkom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo a žalúdok. Pozor si dávame aj pri športe a pobyte v prírode. V záhrade dbáme na dostatok vlahy.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v trigóne so Slnkom, Venušou a Jupiterom a v kvadráte s Plutom. Darí sa v láske, nakupovaní aj na dovolenke, len netreba reagovať na pocit viazanosti a stresu.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do Býka o 3.29 hod. a je v trigóne s Merkúrom, Venušou a Jupiterom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na pohodlie, hmotnú krásu, umenie, architektúru a pod.

Piatok: Merkúr vstupuje do Panny o 21.00 hod. Mesiac v poslednej štvrti o 4.02 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, krk, štítnu žľazu, krčnú chrbticu a nosohltan.

Sobota: Mesiac je o 7.40 hod. v znamení Blížencov a je v opozícii so Saturnom, v sextile s Marsom a v kvadráte s Merkúrom, Venušou a Jupiterom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu.

Nedeľa: Mars vstupuje do Leva o 2.00 hod. Mesiac je v sextile so Slnkom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená, ruky a pľúca. Chránime sa pred alkoholom, drogami a sektárstvom.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
august 03, 2015 22:08 popoludní

 

 

Top