Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 30. 3. - 5. 4. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v trigóne s Jupiterom v Levovi, v konjunkcii s Uránom v Baranovi a v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr vstupuje do Barana v utorok. Mars vstupuje do Býka v utorok. Venuša v znamení Býka je v kvadráte s Jupiterom v Levovi. Neptún v Rybe je v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Mesiac pribúda a spln dosahuje v sobotu. Konštelácia podporuje zamilovaných a umelecky založených.

Pondelok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v trigóne so Slnkom a Saturnom a v kvadráte s Venušou. Po zdravotnej stránke si chránime srdce pred náhlymi zmenami záťaže. Dávame si pozor na kolísanie krvného tlaku.

Utorok: Merkúr vstupuje do Barana o 4.00 hod. a Mars vstupuje do Býka o 10.00 hod. Mesiac vstupuje o 20.12 hod. do znamenia Panny a je v trigóne s Uránom a Marsom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle.

Streda: Mesiac je v kvadráte so Saturnom, v trigóne s Marsom a v opozícii s Neptúnom. V Panne sú ovplyvnené podbrušné orgány, tenké a hrubé črevo, pankreas, žlčník a trávenie. Doporučuje sa neprejedať a pred jedlom sa napiť vlažnej vody.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Plutom a Venušou. Do jedálnička zaradíme potraviny bohaté na vlákniny, cícer, fazuľu, sóju a pohanku. Pridáme prvú jarnú zeleninu a zelenú vňať medvedí cesnak, žihľavu a celozrnné pečivo.

Piatok: Mesiac vstupuje o 9.08 hod. do znamenia Váh a je v opozícii s Merkúrom a v sextile so Saturnom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na kultúrnu sféru, umenie a krásno. Podporuje umelcov.

Sobota: Mesiac je v splne o 14.06 hod a je v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Uránom, v sextile s Jupiterom a v kvadráte s Plutom. Postíme sa a nezačíname nič nové. Ovplyvnené sú ľadviny, kríže a kostrč. Cvičíme pomaly a systematicky jednoduché cviky.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii so Slnkom a Marsom. Mesiac o 21.04 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna a tam je vládca Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť, zvedavosť, žiarlivosť, zmyselnosť i vitalitu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 30, 2015 23:59 popoludní

 

 

Top