Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 30. 5. - 5. 6. 2016

Slnko je v znamení Blížencov a je v konjunkcii s Venušou je tiež v Blížencoch. Obe planéty sú v opozícii so Saturnom v Strelcovi a Marsom v Škorpiónovi a v kvadráte s Jupiterom v Panne a Neptúnom v Rybách. Jupiter je v opozícii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a Merkúrom v Býkovi. Neptún je v kvadráte so Saturnom. Urán je v Baranovi. Mesiac je v Nove v nedeľu. Konštelácia podporuje lenivosť a odovzdanosť.

Pondelok: Mesiac je v Rybách a je v trigóne s Marsom. V záhrade polievame zasadené rastliny najlepšie pred východom slnka. Staráme sa o fyzický a duchovný rozvoj meditáciou, cvičením jógy a pobytom na čistom vzduchu.

Utorok: Mesiac je o 3.09 hod. v znamení Barana a je v kvadráte s Plutom, v sextile s Venušou a Slnkom a v trigóne so Saturnom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle, vplývajú na tvrdohlavosť a lásku k prírode.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Uránom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené hlavové časti, obličaj a čelo. Darí sa práci s počítačmi.

Štvrtok: Mesiac je o 4.47 hod. v znamení Býka a je v sextile s Neptúnom a v trigóne s Jupiterom a Plutom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle, vplýva na hmotnú krásu, umenie a umeleckú tvorbu.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom, v konjunkcii s Merkúrom a v trigóne s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrdlo, nosohltan, štítnu žľazu a krčné stavce. Darí sa v investovaní a nákupoch.

Sobota: Mesiac je o 5.01 hod. v znamení Blížencov a je v konjunkcii so Slnkom a Venušou, v kvadráte s Jupiterom a Neptúnom a v opozícii so Saturnom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle.

Nedeľa: Mesiac je v nove o 5.00 hod. a je v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky, ale aj nervový systém. Darí sa v špekuláciách s financiami, bankovníctvom a s cennými papiermi.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
máj 30, 2016 23:39 popoludní

 

 

Top