Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 31. 3. - 6. 4. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a s Jupiterom v znamení Raka. Jupiter a Pluto sú v opozícii. Merkúr je v znamení Rýb a je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna. Neptún je v znamení Rýb je v trigóne s Jupiterom. Venuša je v znamení Vodnára a v sobotu vstupuje do znamenia Rýb. Je v trigóne s Marsom v znamení Váh a v kvadráte so Saturnom. Mesiac pribúda. Konštelácia je napätá a zbiera sily na neskoršie aktivity.

Pondelok: Mesiac je v znamení Barana, je v konjunkcii s Uránom, Slnkom a v kvadráte s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke vplýva na čelo, hlavu čelové dutiny a obličaj a tiež aj na trávenie. Vyhýbame sa prejedaniu.

Utorok: Mesiac o 7.20 hod. vstupuje do znamenia Býka, je v sextile s Mesiacom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na radosť zo života, hmotné umenie, krásu a umeleckú tvorbu.

Streda: Mesiac je v trigóne s Plutom, v opozícii so Saturnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, krčnú chrbticu, štítnu žľazu, nosné a krčné mandle. Nachladenie liečime naparovaním.

Štvrtok: Mesiac o 13.48 hod vstupuje do znamenia Blížencov, je v kvadráte s Venušou a v opozícii so Saturnom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplýva na rozum a logiku.

Piatok: Mesiac je v sextile so Slnkom a Uránom, v kvadráte s Neptúnom a v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke je ovplyvnený nervový systém a ramená s rukami.

Sobota: Venuša vstupuje do znamenia Rýb o 23.00 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Raka o 23.40 hod. a je v kvadráte s Merkúrom a v trigóne s Venušou i Marsom. Jógové dýchanie pomáha výrazne zlepšiť zdravie nielen u Blížencov.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na rodinu i súdržnosť. Raci vždy myslia na budúcnosť preto radi odkladajú a zbierajú staré a nepotrebné veci.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 31, 2014 23:13 popoludní

 

 

Top