Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 4. - 10. 4. 2016

Slnko je v znamení Barana a je v konjunkcii s Merkúrom a Uránom v Baranovi, v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v trigóne so Saturnom a Marsom v Strelcovi. Merkúr v stredu vstupuje do Býka a je v konjunkcii s Uránom. Venuša v utorok vstupuje do Barana. Neptún je v Rybách v opozícii s Jupiterom v Panne a v kvadráte s Marsom v Strelcovi. Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Mesiac ubúda a nov dosahuje vo štvrtok.

Pondelok: Mesiac je o 7.46 hod. v Rybách a je v sextile s Merkúrom a v konjunkcii s Neptúnom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a vplývajú na citlivosť, podvedomie, oblasť sebaobetovania, na nehmotné, duchovné záležitosti.

Utorok: Venuša vstupuje do Barana o 19.00 hod. a Mesiac je v konjunkcii s Neptúnom, v opozícii s Jupiterom, v sextile s Plutom a v kvadráte so Saturnom i Marsom. Dávame si pozor na prsty na nohách a priehlavkové kostičky.

Streda: Merkúr vstupuje do Býka o 01.00 hod. a Mesiac vstupuje do Barana o 8.46 hod. Mesiac je v konjunkcii s Venušou a v trigóne so Saturnom. Vládca Barana je Mars s Plutom, nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na tvrdohlavosť a veci prírodného charakteru.

Štvrtok: Mesiac je v nove o 13.23 hod. a je v konjunkcii so Slnkom a Uránom, v trigóne s Marsom a Saturnom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj a hlavu. Chránime ju pred prechladnutím.

Piatok: Mesiac o 8.10 hod. vstupuje do Býka a je v konjunkcii s Merkúrom. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotné umenie a krásu záhrad, prírody, poľnohospodárstva i architektúry.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Plutom a Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nosohltan, priedušky, hlasivky, hrdlo, štítnu žľazu a krčnú chrbticu. Prevláda harmonická konštelácia, vyplatí sa riskovať.

Nedeľa: Mesiac je o 7.59 v znamení Blížencov a je v opozícii s Marsom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikáciu, spojenia i stretávania sa. Podporuje letectvo a cestovanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
apríl 04, 2016 23:06 popoludní

 

 

Top