Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 4. - 10. 7. 2016

Slnko, Merkúr a Venuša sú v konjunkcii v Rakovi, v opozícii s Plutom v Kozorožcovi a v trigóne s Neptúnom v Rybách. Venuša je v trigóne s Marsom v Škorpiónovi a v kvadráte s Uránom v Baranovi. Jupiter v Panne je v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom. Mesiac je v pondelok v nove. Konštelácia podporuje rodinu a stmeľuje kolektívy.

Pondelok: Mesiac je v nove o 13.01 hod. a je v Rakovi. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom, Venušou, v opozícii s Plutom, v trigóne s Neptúnom a v sextile s Jupiterom. Dávame si pozor na žalúdok, metabolizmus a precitlivelosť.

Utorok: Mesiac je o 18.02 hod. v znamení Leva a je v konjunkcii s Venušou, v kvadráte s Uránom, v opozícii s Plutom a v trigóne s Marsom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, smelosť a schopnosť organizovať a vládnuť.

Streda: Mesiac je v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, nepreťažujeme ho nadmernou fyzickou námahou a krvné tepny si chránime zdravou prírodnou stravou.

Štvrtok: Mesiac vstupuje do Panny o 0.41 hod. a je v kvadráte s Marsom a v trigóne s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, pracovitosť, cieľavedomosť a ustráchanosť.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Neptúnom. Prevláda tvrdý materializmus pred duchovnými vplyvmi. Riešime všetky hmotné záležitosti, ktoré vieme chytiť do ruky. Byt, dom, záhradu, auto, potreby pre bývanie a záhradu.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, v sextile so Slnkom a Merkúrom, v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, hrubé a tenké črevo a podporujeme vyprázdňovanie čriev.

Nedeľa: Mesiac je o 10.32 hod. v znamení Váh a je v sextile so Slnkom a Merkúrom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, spev, hudbu a pod. Podporuje taktnosť a kultúru.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
júl 04, 2016 23:57 popoludní

 

 

Top