Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 5. 1. - 11. 1. 2015

Slnko je v znamení Kozorožca aj s Plutom v konjunkcii. Urán v znamení Barana je v kvadráte so Slnkom a Plutom. Venuša je v konjunkcii s Merkúrom v znamení Vodnára a Saturn v Škorpiónovi je s nimi v sextile. Mars v znamení Vodnára je v opozícii s Jupiterom v znamení Leva a Neptún v znamení Rýb je v kvadráte so Saturnom. Mesiac je v splne v pondelok. Konštelácia podporuje militantné riešenie ťažkostí.

Pondelok: Mesiac dosahuje spln o 5.56 hod. a je v opozícii so Slnkom a Plutom. Mesiac je v znamení Raka a po zdravotnej stránke vplýva na žalúdok a metabolizmus. Pri jedení si žalúdok nikdy nenaplníme úplne a tekutiny pijeme neskôr.

Utorok: Mesiac je v znamení Leva o 12.00 hod. a je v opozícii s Venušou a Merkúrom a v trigóne so Saturnom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na radosť zo života a hrdosť s dosiahnutými výsledkami.

Streda: Mesiac je v slabej opozícii s Venušou a Merkúrom a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a krvný tlak. Otužujeme sa studenou vodou, ale len krátky okamih. Pravidelne športujeme.

Štvrtok: Mesiac je v znamení Panny o 23.55 hod. a je v konjunkcii s Jupiterom a v opozícii s Marsom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na koncentráciu, rozum, vzdelanie a oblasť služieb.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom a Neptúnom a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pankreas, pečeň, hrubé, tenké a slepé črevo. Prejedanie škodí a pomáha dôkladné a dlhé rozžutie potravy.

Sobota: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Plutom. Výborná konštelácia pomáha osobným záujmom, urovnaniu sporov, zlepšovaniu zdravia a oddychu. Plánujeme dlhodobé projekty týkajúce sa nás a najbližšej rodiny.

Nedeľa: Mesiac o 13.hod. vstupuje do znamenia Váh. Mesiac je v sextile so Saturnom a v trigóne so Slnkom a Plutom. Vládca Váhy je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, piesne, básne apod.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 05, 2015 22:47 popoludní

 

 

Top