Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 5. - 11. 12. 2016

Slnko je v Strelcovi v konjukcii so Saturnom v Strelcovi, v kvadráte s Neptúnom v Rybách, v trigóne s Uránom v Baranovi a v sextile s Marsom vo Vodnárovi. Merkúr je v Kozorožcovi a Venuša vo Vodnárovi. Pluto v Kozorožcovi je v kvadráte s Uránom a Jupiterom vo Váhach. Urán je v opozícii s Jupiterom. Jupiter je v trigóne s Marsom. Mars je v sextile s Uránom. Konštelácia vytvára nespokojnosť a túžbu po zmene. Mesiac je v prvej štvrti v stredu.

Pondelok: Mesiac je vo Vodnárovi a je v konjunkcii s Marsom, v sextile so Slnkom, Saturnom a Uránom a v trigóne s Jupiterom. Dávame si veľký pozor na netrpezlivosť, podráždenosť, konfliktnosť a hádky. Hrozia úrazy a nehody.

Utorok: Mesiac je o 5.31 hod. v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v kvadráte so Slnkom. Vládca Rýb je Neptún a Jupiter nachádzajúci sa vo vodnom živle, čo prináša silný vplyv na podvedomie a precitlivelosť.

Streda: Venuša vstupuje do Vodnára o 16.00 hod. Mesiac je v prvej štvrti o 10.03 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom, v sextile s Merkúrom a Plutom a v kvadráte so Slnkom a Saturnom. Zdraviu prospieva mierny pôst a ovplyvnené sú chodidlá i lymfatický systém.

Štvrtok: Mesiac je o 11.16 hod. v znamení Barana a je v sextile s Venušou. Vládca Barana je Mars s Plutom, ktorý mu dáva nádych geniality. Živel je ohnivý a nadšene vás tlačí do nových aj nevyskúšaných aktivít za pomoci tvrdohlavosti.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v opozícii s Jupiterom, v kvadráte s Plutom a v trigóne so Slnkom a Saturnom. Ovplyvnené sú hlava, mozog, obličaj a trávenie. Ráno si omývame tvár a oči studenou vodou.

Sobota: Mesiac o 13.41 hod. vstupuje do Býka. Vládca je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a podporujúca tvrdohlavosť, vytrvalosť, umelecké vlohy a zmysel pre krásu. Silnie davová psychóza pri športe alebo iných zhromaždeniach.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Merkúrom a Plutom, v sextile s Neptúnom a v kvadráte s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, štítnu žľazu, chuť, nosohltan, krčnú chrbticu a ramená. Cvičíme jógové polohy.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
december 06, 2016 22:46 popoludní

 

 

Top