Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 5. - 11. 5. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Býka a je v opozícii so Saturnom v znamení Škorpióna, v sextile s Jupiterom v znamení Raka a v trigóne s Plutom v znamení Kozorožca. Merkúr je v znamení Býka a v stredu vstupuje do znamenia Blížencov a je v opozícii so Saturnom. Jupiter je v opozícii s Plutom a v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v trigóne so Saturnom. Mars je v znamení Váh a je v opozícii s Venušou v znamení Barana a Uránom a Pluto je v kvadráte s Marsom a Uránom. Neptún je v znamení Rýb. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v stredu. Konštelácia je stále veľmi napätá, trošku sa uvoľní v utorok vďaka Jupiterovi a jeho väzby na Slnko, ale už v sobotu možno očakávať konflikty najmä v obchodných záležitostiach.

Pondelok: Mesiac je na konci znamenia Raka a o 19.56 hod. vstupuje do znamenia Leva. Mesiac je v trigóne s Venušou a Uránom a v slabom sextile s Marsom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle. Dobré pre rodinné záležitosti.

Utorok: Mesiac je trigóne s Venušou a Uránom a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a krvný obeh. Vyhýbame sa náhlym zmenám pri fyzickej námahe. Umiernený pohyb a radosť zo života lieči.

Streda: Merkúr vstupuje do znamenia Blížencov o 17.00 hod. Mesiac je v prvej štvrti o 5.15 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Saturnom a v trigóne s Uránom. Nepriaznivá konštelácia vytvára málo času, nervozitu a preto je potrebné si cielene nájsť dostatok voľna.

Štvrtok: Mesiac je o 8.24 hod. v znamení Panny, a je v kvadráte s Merkúrom a v opozícii s Neptúnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na rozum, vzdelanie a oblasť služieb.

Piatok: Mesiac je v trigóne so Slnkom a Plutom, v opozícii s Neptúnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, slinivku brušnú a vyprázdňovanie. Vyhýbame sa mastnými ťažkým potravinám.

Sobota: Mesiac je v trigóne so Slnkom a o 19.19 hod. vstupuje do znamenia Váh. Tu je vládca Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na umenie, hlavne nehmotného charakteru, spev recitácia apod.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Venušou a Uránom, v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Merkúrom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, pijeme dostatok tekutín a spodnú časť chrbtice si chránime dvíhaním bremien v podrepe.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 05, 2014 20:01 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top