Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 5. - 11. 9. 2016

Slnko je v Panne v trigóne s Plutom v Kozorožcovi, v opozícii s Neptúnom v Rybách a v kvadráte s Marsom a Saturnom v Strelcovi. Merkúr v Panne je v konjunkcii s Jupiterom, ktorý v piatok vstupuje do Váh. Venuša vo Váhach je v sextile so Saturnom. Urán je v Baranovi a Pluto je s Neptúnom v sextile. Mesiac je v piatok v prvej štvrti. Konštelácia prináša dobré podmienky pre obchodovanie a špekulácie.

Pondelok: Mesiac o 14.39 hod. vstupuje do Škorpióna a je v opozícii s Uránom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na žiarlivosť, podozrievavosť, citlivosť, pôžitkárstvo, sebectvo a mstivosť.

Utorok: Mesiac je v sextile so Slnkom a Plutom a v trigóne s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány, močový mechúr, vyhýbame sa možným nákazám vo verejných kúpaliskách a wellnesoch.

Streda: Mesiac je v sextile s Merkúrom, Plutom a Jupiterom. V záhrade a aj pri izbových rastlinách a kvetoch dbáme na dostatok vlahy a polievame najlepšie pred východom slnka. Naša intuícia je na vzostupe.

Štvrtok: Mesiac vstupuje o 3.20 hod. do Strelca a je v konjunkcii so Saturnom, Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na túžbu po dobrodružstve a cestovaní.

Piatok: Mesiac je v prvej štvrti o 13.49 hod. Jupiter vstupuje do Váh o 13.00 hod.. Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a Marsom a v kvadráte so Slnkom a Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná.

Sobota: Mesiac je v Kozorožcovi o 14.55 hod. a je v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Uránom a v kvadráte s Merkúrom a Jupiterom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na vytrvalosť, karierizmus a pracovitosť.

Nedeľa: Mesiac je v konjukcii s Plutom, v trigóne so Slnkom a Merkúrom, v kvadráte s Venušou a v sextile s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kosti, hrozia zlomeniny a pokožku chránime pred slnečným žiarením.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
september 04, 2016 10:48 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top