Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 6. - 12. 7. 2015

Slnko je v znamení Raka v konjunkcii s Marsom v rovnakom znamení. Slnko je v trigóne s Neptúnom v Rybách a v opozícii s Plutom v Kozorožcovi. Urán v Baranovi je v trigóne s Venušou a Jupiterom v Levovi. Merkúr v stredu vstupuje do znamenia Raka. Saturn na konci Škorpióna je v kvadráte s Jupiterom a Venušou. Mesiac v stredu dosahuje poslednú štvrť. Konštelácia vyvoláva násilné aktivity a zvyšuje nehodovosť.

Pondelok: Mesiac je v Rybách a je v trigóne s Marsom a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, precitlivelosť, sklon ku fanatizmu na úkor zdravého rozumu a vyhýbame sa drogám a alkoholu.

Utorok: Mesiac je o 18.38 hod. v znamení Barana a je v trigóne so Saturnom a v kvadráte s Merkúrom. Vládca Baranov je Mars s Plutom, ktorý u dáva geniálny nádych. Ohnivý živel prevláda a prináša nadšenie pre všetko nové aj nevyskúšané.

Streda: Mesiac je o 22.24 hod. v poslednej štvrti a Merkúr vstupuje do Raka o 21.00 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom, Marsom a Plutom, v konjunkcii s Uránom a v trigóne s Venušou a Jupiterom. Pozor na prechladenie hlavy a čelových dutín.

Štvrtok: Mesiac dosahuje o 21.49 hod. znamenie Býka a je v konjunkcii s UIránom, v trigóne s Venušou a Plutom a v sextile s Merkúrom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú krásu i umenie.

Piatok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v sextile s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krk, krčnú chrbticu a nosohltan.

Sobota: Mesiac je v opozícii so Saturnom, v kvadráte s Venušou a Jupiterom a v sextile so Slnkom. Rozvíjame krásu, umenie, kultivujeme záhradu a tvoríme nové prvky v domácnosti. Pozor na štítnu žľazu.

Nedeľa: Mesiac je o 2.16 hod. v znamení Blížencov a je v kvadráte s Neptúnom. Vládca Blížencov je Merkúr, ktorý vplýva na rozum, pamäť, ramená ruky a pľúca. Blížencom zodpovedá vzdušný živle a podporuje komunikáciu, združovanie a spojenia.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
júl 06, 2015 23:28 popoludní

 

 

Top