Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 7. - 13. 4. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v znamení Barana, v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Jupiterom v znamení Raka. Slnko je v opozícii s Marsom v znamení Váhy. Jupiter a Pluto sú v opozícii. Urán je v kvadráte s Jupiterom a Plutom. Saturn je v Škorpiónovi a Venuša a Neptún sú v znamení Rýb v konjunkcii. Merkúr je v znamení Barana a koncom týždňa bude v konjunkcii s Uránom. Mesiac pribúda a je v prvej štvrti v pondelok. Konštelácia vytvára militantné názory.

Pondelok: Mesiac dosahuje prvú štvrť o 10.31 hod. Mesiac je v znamení Raka a je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Plutom, v kvadráte so Slnkom, Uránom a Marsom a v trigóne so Saturnom. Merkúr vstupuje do znamenia Barana o 18.00 hod. Pozor na zvýšené nebezpečie nehôd.

Utorok: Mesiac o 11.50 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v trigóne so Saturnom a Merkúrom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu, smelosť a schopnosť rozhodovať a viesť.

Streda: Mesiac je v trigóne s Uránom a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdcovo cievny systém, tepny a krvný tlak. Primerane cvičíme, nehybnosť škodí krvnému obehu. Zdravá je aj rýchla chôdza.

Štvrtok: Mesiac o 0.08 hod. vstupuje do znamenia Panny a je v kvadráte so Saturnom a v trigóne so Slnkom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na rozum, vzdelanie a oblasť služieb.

Piatok: Mesiac je v trigóne s Plutom a v opozícii s Venušou a Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na tenké a hrubé črevo a pankreas so žlčníkom. Vyhýbame sa mastnej strave a dbáme na dôkladné vyprázdňovanie.

Sobota: Mesiac je v sextile so Saturnom a v trigóne s Plutom. Harmonická konštelácia umožňuje plánovať ďaleko do budúcnosti. Vytvoríme si priaznivejšie podmienky pre osobnú činnosť a kariéru. Darí sa aj v športe.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Merkúrom a Uránom a o 10.33 hod. vstupuje do znamenia Váh. Vládca toho znamenia je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle. Vplýva na nehmotné umenie, spev, básnickú a spisovateľskú tvorbu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 07, 2014 23:41 popoludní

 

 

Top