Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 8. - 14. 12. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý je tiež v Strelcovi a obe planéty sú v trigóne s Jupiterom v znamení Leva. Venuša vstupuje do znamenia Kozorožca v stredu a Mars je v znamení Vodnára. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Neptún je v znamení Rýb a Saturn je v znamení Škorpión a je v kvadráte s Jupiterom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje v nedeľu. Konštelácia podporuje nespokojnosť.

Pondelok: Mesiac je v znamení Raka a je v trigóne s Neptúnom, v kvadráte s Uránom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, žalúdok a metabolizmus. Neprejedáme sa tretina žalúdka má ostať prázdna.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Plutom a v trigóne so Saturnom. Dbáme aby izbové kvety mali dostatok vlahy a zalievame ich najmä zrána. Rodinnú súdržnosť upevňujeme nielen s deťmi ale aj s najstaršími rodinnými príslušníkmi.

Streda: Venuša vstupuje do znamenia Kozorožca o 18.00 hod. Mesiac je o 4.14 hod. v znamení Leva, kde je vládca Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle vplýva na smelosť, hrdosť, nebojácnosť, schopnosť organizovať a viesť kolektív.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvné tepny a krvný tlak. Športujeme umiernene a nepodliehame emóciám.

Piatok: Mesiac vstupuje do znamenia Panny o 16.19 hod. a je v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Venušou, v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Venušou a Plutom a v opozícii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pankreas, žlčník a tenké a hrubé črevo. Neprejedáme sa a dbáme na dôkladné vyprázdnenie čriev.

Nedeľa: Mesiac dosahuje poslednú štvrť o 13.51 hod. a je v kvadráte so Slnkom a Merkúrom. Nepriaznivá konštelácia varuje pred oslabenou vôľou, podľahnutím lákavých lahôdok a hmotné túžby prevládajú nad rozumom.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
december 07, 2014 20:35 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top