Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 8. - 14. 8. 2016

Slnko je v Levovi a je v trigóne so Saturnom v Strelcovi a Uránom v Baranovi. Venuša je v Panne a je v kvadráte s Marsom v Strelcovi. Merkúr je v Panne a je v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Jupiter je v Panne a Mars je v konjunkcii so Saturnom. Mesiac je v prvej štvrti v stredu a konštelácia dáva úspech cez trpezlivosť a umiernenosť.

Pondelok: Mesiac je vo Váhach a je v sextile so Slnkom, čo je mierne priaznivá konštelácia pre záujmy, kultúrnu sféru a širšiu spoločnosť. Nevyplatí sa príliš riskovať, ale na druhej strane neutrpíte žiadnu väčšiu škodu.

Utorok: Mesiac o 6.51 hod. vstupuje do Škorpióna a je v sextile s Venušou a v opozícii s Uránom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na zvedavosť, zmyselnosť, podozrievavosť a žiarlivosť.

Streda: Mesiac je v prvej štvrti o 20.21 hod. a je v sextile s Merkúrom, v trigóne s Neptúnom, v sextile s Plutom a v kvadráte so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr.

Štvrtok: Mesiac je o 19.24 hod. v Strelcovi a je v konjunkcii s Marsom, v kvadráte so Slnkom a v sextile s Jupiterom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, poznávanie a vzdelanie.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Saturnom, v kvadráte s Venušou a Neptúnom. Dávame si pozor na dobrodružné výlety, môžu hroziť nepredvídané udalosti. Aj pri ceste autom hrozia nehody a nešťastia.

Sobota: Mesiac je v kvadráte s Jupiterom, Merkúrom a v trigóne so Slnkom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Vyhýbame sa operáciám a zvýšenej námahe uvedených častí tela.

Nedeľa: Mesiac je v Kozorožcovi o 6.12 hod. a je v trigóne s Venušou, Merkúrom a Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pevnosť, pracovitosť, kariérizmus a chladnokrvnosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
august 08, 2016 11:30 dopoludnia

 

 

Top