Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 8. - 14. 9. 2014

Slnko je v znamení Panny a je v trigóne s Plutom v znamení Kozorožca a v sextile so Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Rýb. Merkúr je v znamení Váh a je v opozícii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Urán je v kvadráte s Plutom a Mars v znamení Škorpióna je v konjunkcii so Saturnom. Mesiac dosahuje spln v utorok. Celková konštelácia vyvoláva nespokojnosť a obavy.

Pondelok: Mesiac je o 1.47 hod. v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a v opozícii s Venušou. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť, vnímavosť a podvedomie.

Utorok: Mesiac o 3.38 hod. dosahuje spln a je v opozícii so Slnkom a v trigóne so Saturnom i Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá a lymfatické žľazy. Dbáme na pohodlné topánky. Opozícia Venuša Neptún radí nerobiť rozhodnutia pod vplyvom emócií.

Streda: Mesiac o 1.33 hod. vstupuje do znamenia Barana, je v opozícii s Merkúrom, v trigóne s Marsom a Jupiterom a v kvadráte s Plutom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na genialitu.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom, v opozícii s Merkúrom a v trigóne s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hlavu, obličaj, čelové dutiny a tráviaci systém. Pozor na neprimeranú tvrdohlavosť.

Piatok: Mesiac je v znamení Býka o 3.17 hod a je v trigóne s Venušou a Plutom,v sextile s Neptúnom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle, vplýva na hmotnú krásu, umenie architektúru, klenoty apod.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Venušou, Slnkom a Plutom, v opozícii so Saturnom a v kvadráte s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krčnú chrbticu, hrdlo a štítnu žľazu. Pozor na prechladenie nosohltanu.

Nedeľa: Mars vstupuje o polnoci do znamenia Strelca. Mesiac je o 8.26 v znamení Blížencov a je v trigóne so Slnkom, v kvadráte s Neptúnom a v opozícii s Marsom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, ktorý je v opozícii na Urán. Môžeme očakávať problémy pri prenose informácií a cestovaní. Táto konštelácia neprináša pokoj.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 09, 2014 15:16 popoludní

 

 

Top