Obrázok používateľa CEZ OKNO
UDĚLEJTE SI ČESNEKOVÝ SIRUP, KTERÝ JE 10x SILNĚJŠÍ NEŽ PENICILÍN A JE DOBRÝ I PROTI MNOHA NEMOCEM

Určitě byste tento česnekový sirup měli vyzkoušet! Je to mimořádně zdravý, zcela přírodní sirup, který může poskytnout mnoho zdravotních výhod pro vás a obecně pro vaše zdraví. Vyrobit česnekový sirup je snadné a jednoduché, a to nejen kvůli dostupnosti ingrediencí, které jsou také levné, ale především kvůli prospěšnosti vašemu tělu.


Jak jsme již řekli, recept na tento sirup je velmi jednoduchý a snadný. Budete potřebovat tyto ingredience: jablečný ocet, česnek a med. Všechny tyto 3 složky mají silné zdravotní benefity a pokud je rozmixujete, jejich účinky se ještě zvýší.

Zde je důvod, proč byste měli pít tento česnekový sirup:

Tento super zdravý česnekový sirup upevní váš imunitní systém, pomůže snížit hladinu krevního tlaku a snižuje hladinu LDL (špatného) cholesterolu. Můžeme také říci, že pomocí tohoto sirupu se můžete zbavit častého nachlazení a infekcí, také je užitečný proti artritidě, dně a bolesti kloubů.

Recept na domácí česnekový sirup

Ingredience:

8 oloupaných, lehce rozmačkaných stroužků česneku
200ml jablečného octa
200ml medu

Postup:

Stačí sledovat jednoduché pokyny. Zde je to, co musíte udělat - nejprve je třeba mixovat česnek nebo můžete použít prolisovaný česnek. Poté je nutné přidat med a jablečný ocet a směs ještě asi na 15 sekund mixovat na vysoké otáčky. Nyní je třeba tuto směs přelít do sklenice a uložit alespoň na dobu 5 dní do lednice. Poznámka: každý den tuto směs promíchejte. A po 5 dnech bude váš česnekový sirup připraven.

Jak jej používat:

Zde je návod, jak používat tento super zdravý česnekový sirup - přidejte 2 lžičky tohoto česnekového sirupu do sklenice vody a vypijte tuto směs nejlépe na lačno v dopoledních hodinách. měli byste vědět, že tento sirup je extrémně silný a neměli byste jej konzumovat přímo bez rozředění vodou.. Vždy ho tedy smíchejte ve sklenici s vodou.

O složení:

Česnek: Je jednou z nejzdravějších potravin na světě. Má silné antibakteriální a antivirové vlastnosti. česnek vám pomůže upevnit váš imunitní systém, česnek je jedním z nejsilnějších přírodních antibiotik. Měli byste konzumovat česnek každý den, protože je plný zdravých živin a tím vám poskytuje mnoho zdravotních výhod.

Med: Je zdravou přísadou, které má antibakteriální účinky, antivirové a antiplísňové účinky. Také se používá ke zmírnění chronického kašle.

Jablečný ocet: Je plný mnoha phytonutričních sloučenin, které jsou velmi užitečné a prospěšné při prevenci rakoviny a křečí v dolních končetinách. Tato složka také obsahuje velké množství kyseliny citrónové, která vám pomůže rozpustit ledvinové kameny.

http://www.healthylifetricks.com/this-garlic-syrup-is-10x-more-powerful-...

Zdroj: http://ac24.cz/


Súvisiace:

Cesnak
http://www.cez-okno.net/cesnak


Štítky: 
marec 04, 2016 23:33 popoludní

 

 

Top