Obrázok používateľa CEZ OKNO
Rozhovor s bývalým agentem tajných služeb Bobem Deanem o osudu lidské civilizace, tajných archívech a mimozemských bytostech 3

Bob Dean: Ano, přesně tak. Části technologie, která byla představena USA a jeho spojencům stejně tak jako Rusům byla za hranicemi našich i těch nejsmělejších představ. Velmi rychle jsme pochopili, že nejde o technologii z tohoto světa. Pakliže by kdykoliv od těchto entit hrozila kdy nějaká přímá hrozba, už bychom dávno jako civilizace neexistovali. Jak řekl jeden z našich bývalých předních generálů: „Úroveň jejich technologie v porovnání s našimi nejmodernějšími prostředky byla fascinující a pro nás absolutně nepochopitelná. Takže pokud by chtěli, klidně si mohli nařídit své hodinky a odměřovat čas naší civilizace dle své vlastní vůle“. Jak vidíte, naše civilizace stále existuje.Kerry: Ovšem počátkem šedesátých let 20. stol. se něco stalo? Tehdejší prezident Eisenhower se měl s některými těmito entitami setkat a ustanovit s nimi jakousi dohodu?
Bob Dean: Dovolte mi tedy abych se vrátil v čase zpět a pověděl vám něco z toho, co mi během mých studií bylo sděleno.

Kerry: Dobře.
Bob Dean: Skutečnosti, se kterými jsem se setkal, otevřely dveře do mé mysli. Nikdy jsem nedokázal nad tím přemýšlet, nikdy jsem o tom nemohl hovořit a nikdy jsem před tím nemohl utéci. A tak jak šly roky a já mohl studovat díky své profesi tyto záležitosti do větší hloubky, věděl jsem stále více a více, měl jsem obrovské štěstí, že jsem nakonec neskončil někde ve vězení, v separaci izolován od společnosti. A to z toho důvodu, že jsem maximálně rozzuřil své kolegy v práci tím, že jsem využíval svou bezpečnostní oprávnění až na samý doraz. Měl jsem tak dříve možnost dostat se k přísně tajným kartotékovým archívům, fotografiím a filmům včetně dalších informací, které se nikdy nesměly dostat „ven“ a už vůbec jakýmkoliv způsobem šířit. Ale já to dělal. Jsem si jist tím, že jsem byl svého času velmi nepohodlným člověkem.

Kerry: Tak kde jsou ty věci, které jste kopíroval?
Bob Dean: Víte, věděl jsem toho tolik (roztahuje prsty), ale chtěl jsem vědět podstatně více (roztahuje ruce).

Kerry: Rozumím vám.
Bob Dean: A tak za ty roky jsem toho nashromáždil skutečně velmi mnoho.

Kerry: O.K. Co se ale stalo se všemi těmi věcmi, které jste okopíroval?
Bob Dean: Můj Bože!

Kerry: Je to tajemství? Je to část důvodů proč jste nebyl…
Bob Dean: Materiál, který se mi podařilo okopírovat, pochopitelně u sebe nemám. Pakliže je člověk, alespoň trochu inteligentní, udělá vše proto, aby takové věci neměl u sebe. V opačném případě si „zaděláváte“ na pozvánku do vězení. Skutečně se mi nechtělo jít na třicet let do vězení „Fort Leavenworth“. Takže jsem to svého času všechno zničil, ale mám to do všech podrobností tady (ukazuje si na svou hlavu).

Kerry: Aha…
Bob Dean: Všechny informace jsem si opakovaně memoroval a po dlouhá léta si dělal poznámky. Velmi mnoho poznámek.

Kerry: Ano. Ale pojďme se vrátit k mé otázce. Eisenhower se měl, alespoň teoreticky setkat s mimozemskou inteligencí. Truman dal rozkaz k sestřelení mimozemských plavidel roky před tím, než jste četl tyto studie.
Bob Dean: Eisenhower ani Truman nedali nikdy rozkaz k sestřelení mimozemské technologie. Tento rozkaz ve skutečnosti vydal vrchní generál letectva někdy na počátku šedesátých let minulého století. Jenže to co veřejnost už neví je fakt, že během následujících devadesáti dnů byl tento rozkaz zase odvolán. Během této doby jsme přišli o více jak třicet těch nejmodernějších bojových letounů. Bylo to jednoduché a přitom na nás nepoužili žádnou přímou zbraň. Prostě měli k dispozici jedinečný způsob jak totálně vyřadit z činnosti všechny elektrické systémy v letadle. Pakliže letíte velmi výkonným tryskovým letounem ve výšce 30000 stop rychlostí kolem 500 mil za hodinu a najednou vám všechny elektrické a elektronické systémy vypoví službu – nemáte s těžkým letounem šanci. Jdete k zemi doslova jako kovadlina. Takže během těchto devadesáti prokletých dnů jsme ztratili mnoho letadel a mnoho sakra dobrých pilotů. Takže podobný rozkaz již nebyl nikdy vydán. Ona lekce „nehrajte si s námi“ všem zcela stačila.

Kerry: Ano. Zmínil jste se, že jejich technologie ve vztahu k té naší byla zcela nepochopitelná, natož nějakým způsobem napodobitelná. Předpokládám tedy, že vaší nadřízení nevěděli co je jejich „modus operandi“. Neměli tušení o skutečném účelu jejich existence v prostředí naší planety?
Bob Dean: Jak jsem již naznačil. Závěr tříletého studia byl jednoznačný. Studium bylo uzavřeno s tím, že nepředstavují žádnou hrozbu pro lidstvu a opakované demonstrace jejich technologie nebylo ve skutečnosti důvodem k nějakému všeobecnému znepokojení. V opačném případě bychom stejně nedokázali adekvátně reagovat.

Kerry: Dobře, ale stejně to není logické. Něco na tom nesedí…
Bob Dean: Nechtě mě prosím pokračovat...

Predchádzajúce diely seriálu nájdete na tejto adrese.

© 2007 Project Camelot

© 2007 Kerry Cassidy

© 2007 Bob Dean

© 2008 Translation: Alhambra

Zdroj: Matrix-2001.cz


december 12, 2008 17:22 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Stug
  Stugjúl 19, 2009 21:39 popoludní

  Komentár: 

  Mohol by mi niekto povedat kde najdem pokracovanie alebo dokoncenie tohto rozhovoru s panom Bob Deanom????
  Dakujem.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 19, 2009 22:21 popoludní

  Komentár: 

  Zadaj napr.:
  Rozhovor s bývalým agentem tajných služeb Bobem Deanem

 3. Obrázok používateľa Stug
  Stugaugust 05, 2009 22:16 popoludní

  Komentár: 

  Googli som googli ale pokračovanie a dokončenie rozhovoru
  v SK alebo CZ jazyku som nevygoogli.
  Rád by som ťa poprosil o nejaký priami link ak vieš
  kde sa "pravda" nachádza.
  Dakujem!

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 05, 2009 22:34 popoludní

  Komentár: 

  stvrte pokracovanie v preklade este nevyslo, ale pozri tento link http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3234-rozhovor-s-bobem-deanem-na-...

 

 

Top