Obrázok používateľa CEZ OKNO
Minuloročný piktogram v Kozárovciach má pokračovanie aj tohto roku!

Je krásne vidieť aj na následnej plodine, teda na tohto roku zasiatej repke a presne ako sme zistili, teda bez tých sfalšovaných vĺn. Pozrite si fotografiu, ktorá vznikla 1. mája 2010. Autorke týmto vyjadrujeme srdečnú vďaku za fotografiu ako aj povolenie ju publikovať. Niektorí naši členovia a spolupracovníci sa chystajú oblasť navštíviť, len sa obávame, že repka už medzičasom odkvitla a teda nebude nič už vidieť.
WUMa.


17. mája 2010 sme dostali od autorky ďalšie fotky a podrobnejšie informácie. Citujem z e-mailu:

Dobrý večer,
tak Vám posielam nejaké foto. Zábery na piktogram sú z 1. mája a v piktograme 11. 5. 2010. Repka olejka je tam, kde ovos ležal na zemi nižšia a riedko zídená. Cez víkend som šla okolo a repka už takmer odkvitla a teraz po tých dažďoch už to bude len zelené. Predpokladám, že zo skaly to asi aj tak bude viditeľné. Prikladám aj zimný záber z januára 2010, nech sa ľudia dokonale nabažia najkrajšieho kvetu na Slovensku. Inak som veľmi zvedavá, či to prežije ďalšiu orbu, a taktiež kto a prečo tam dorobil tie vlny.
Ďakujeme za fotky aj informácie, ktoré vzhľadom na to, že neustále prší a nevedeli sme kvôli tomu tam ísť a zistiť vec na mieste veľmi vzácne. Veľmi zaujímavá ja aj tá zimná fotografia, dá sa povedať, dejú sa len veľmi ťažko vysvetliteľné veci.

WUMa.

Zdroj: aufob.org

Vydané s dovolením AUFOB

Asociácia UFO Bádateľov


Súvisiace:

Interview s Miroslavom Karlíkom
http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivnecezokno/ani-o-mne-nevie-nikto-v...


júl 23, 2010 12:56 popoludní

 

 

Top