Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO vyfocené ruskou studentkou se šíří internetem

Podle Russian News se fotografie UFO pořízené studentkou z Ruska staly senzací po celé zemi. Soňa Kudrjavceva, studentka z města Abaza, což je město jedné ze zemí Ruské federace, konkrétně Chakázie (severně, blízko Mongolska), se procházela s kamarádkou a fotografovaly, když spatřily něco podivného na obloze.


ODHALENIE nájdete na tejto adrese.

Sonina kamarádka Dáša ukázala na nějakého zvláštního ptáka. Avšak pak si všimly, že to, co sledovaly, nebyl pták, ale nějaký velký kulatý objekt, který se rychle pohyboval po obloze. Soňa ihned udělala tři snímky předtím, než objekt zmizel z očí. Pozorování trvalo jen asi 10 vteřin. Dívky řekly, že se tento talíř třásl a vydával pištivý zvuk.

Soňa řekla ruským novinám, že bývala skeptická ohledně UFO, ale toto pozorování ji přimělo těmto jevům věřit. Tyto fotografie byly náhodné. Soňa řekla místní TV stanici v Abaze:


"Začaly jsme fotit a Dáša řekla: Podívej na toho ptáka tam na obloze! - Vzhlédla jsem. Uviděla velký kulatý objekt, který se rychle pohyboval. Asi 10 vteřin stál. Stačily jsme udělat jen tři snímky.“ Objekt pak rychle zmizel.


Těchto 10 vteřin zcela změnilo pohled studentky na existenci mimozemšťanů. Soňa dále uvedla:


"Předtím jsem si nemyslela, že toto existuje, ale teď tomu věřím.“


V současné době se Soňa snaží zkontaktovat s nějakými organizacemi, které by se zajímaly o to, co nefotila.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Alejandro Rojas, 26. 4. 2013, OpenMinds

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

UFO
http://cez-okno.net/rubrika/rubriky/ufo


máj 16, 2013 17:41 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top