Obrázok používateľa CEZ OKNO
Soudní vymáhací orgán v Arizoně vítá zprávy o UFO

Pozorování UFO má obvykle za následek záplavu telefonátů do redakcí a na policejní stanice. A zatímco některé policejní stanice shledávají hlášení o UFO jako nežádoucí otravování, soudní vymáhací orgán v Arizoně vítá zprávy o UFO a další paranormální jevy.


Před 10 lety, podle KPHO, partnerské stanice ve Phoenixu, “úředníci v rezervaci Navajů se rozhodli přestat se posmívat a začít brát tyto svědky s respektem a zevrubně je prozkoumat.” Tato agentura, známá jako Navajští národní rangeři (místní pořádkové síly), jsou zdrojem federálního vymáhání práva - a podle penzionovaného poručíka Johna Dovera - mezi další její zodpovědnosti patří správa agentur ředitelství národních parků, služeb pro ryby a volně žijící zvířata a archeologická naleziště.


Poručík v důchodu John Dover

Doverovi vyšetřovatelé odhalili “bohaté informace” a zprávy z KPHO, o které se s nimi nedávno podělili rangeři, kde byly fotografie a dokumenty od tuctu vyšetřovatelů paranormálních jevů. Zde je jeden z popisů případu UFO, které spisy obsahují:

V jednom z nejdůvěryhodnějších případů popisuje matka a její dcera masivní světla přelétávající nad neobydlenou rezervací v lednu 2012. Při pozorování tato světla blikala a po několika vteřinách se ozval aerodynamický třesk, černý kupolovitý letoun a celé město Chinle ztratilo napětí.
Jejich kresby jsou pozoruhodně barvité – modrá, oranžová a bílá barva přímo bily do očí proti tmavé krajině.


Dover řekl pro KPHO: “Možná, že tomu nebudeme věřit... Možná, že nebudeme věřit všemu, ale my to spíše hodláme pečlivě a profesionálně vyšetřit. Budeme o tom informovat, ať to dopadne jakkoliv.”

Je to o ochotě přijímat takové zprávy o paranormálních aktivitách a slíbit, že se bude postupovat důkladně a diskrétně během procesu vyšetřování, aby se svědkové cítili bezpečně, když se jejich případem budou zabývat úředníci. Dover bude pravděpodobně také 11. 3. zvláštním hostem v Harkins Shea 14 Theatre ve Scottsdale v Arizoně kvůli promítání dokumentu o fénixských světlech, která se právě objevila v roce 1997 nad arizonským Fénixem a způsobila obrovské pozdvižení. Koná se při příležitosti 15. výročí tohoto slavného hromadného pozorování UFO, které se právě v roce 1997, 13. března, objevilo v Arizoně. Tehdy pozorování světelných objektů trvalo celé 3 hodiny večer a byly nafilmovány mnoha svědky.

Jason McClellan, 1. 3. 2012

http://www.openminds.tv/az-law-enforcement-agency-investigates-ufos-894/

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

EXOPOLITIKA
http://www.cez-okno.net/exopolitika


Rubriky: 
marec 22, 2012 09:54 dopoludnia

 

 

Top