Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO v Číně: zpožděny a odkloněny lety!

Neidentifikovaný létající objekt přerušil ve středu pozdě odpoledne leteckou dopravu v Číně nad provincií Zhejiang, v hlavním městě Hangzhou, oznámila to ve čtvrtek místní správa. Letiště v Xiaoshananu bylo uzavřeno poté, co bylo zaznamenáno UFO asi kolem 21 hodiny a některé lety byly přesměrovány do měst Ningbo a Wuxi, oznámil to mluvčí letiště, který odmítl být jmenován.

Letiště pokračovalo v operacích a více podrobností bude uvolněno po vyšetření celé události, podotkl.


Jistý zdroj se znalostí celé události však ve čtvrtek řekl pro anglické vydání China Daily, že úřady se dozvědí, co bylo oním UFO až po vyšetřování.

Nebyl to ale ten správný čas odhalit veřejně tyto informace, protože zde existují vazby na armádu, řekl nejmenovaný zdroj a dodal, že se již v pátek (9. 7.) očekává oficiální vysvětlení.

Příchozí lety byly odkloněny na nejbližší letiště provincie Zhejiang, na letiště v Ningbo a na letiště Jiangsu v provincii Wuxi. Odchozí lety byly zpožděny o tři až čtyři hodiny.

Jeden ze členů letištního personálu na informační přepážce řekl, že nemá ponětí, kolik letů bylo tímto opatřením ovlivněno.

Asi kolem 23 hodiny ve středu na známém internetovém blogu Sina.com napsalo několik cizinců tři různé vstupy o oznámení letiště o uzavření, ale tyto vstupy byly rychle smazány.

Zdroj: China Daily (od Yang Yijun), 9. července, 2010

David Coote – exopolitics institute

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


VIDEO nájdete na tejto adrese

Rubriky: 
júl 14, 2010 09:35 dopoludnia

 

 

Top