Obrázok používateľa CEZ OKNO
Umělé řízení počasí nad Evropou?

I když tomu 99,99% lidí naprosto nevěří, počasí na celé planetě je z 99,99% řízeno uměle. Dosáhly již takové dokonalosti, že je možno řídit počasí s přesností na kilometry i přesněji. K čemu je to dobré? Dobrá otázka, ke které mám čerstvě i nové informace a smysluplnou odpověď, ale o tom až v nějakém dalším článku. Bude lepší začít přiblížením základních metod.


I Evropa, jakožto všechny světadíly, má svůj ustálený vzorec počasí, jehož hlavní složkou jsou tři klíčové oblasti, a to oblast Atlantického oceánu, oblast Středozemního moře a oblast západní části Ruska. Nad těmito oblastmi jsou uměle udržovány v pohybu umělé víry o gigantických rozlohách. Jejich umělé roztáčení je možno pozorovat na satelitních snímcích (na podrobnosti se soustředíme v nějakém dalším článku).

Atlantická oblast dodává vpády chladného vzduchu z Atlantiku, Středozemská oblast dodává teplý vzduch od jihu, ruská oblast může dodat teplý i studený vzduch od jihu či východu, podle toho, kam si stoupne. Mezi těmito třemi víry lze vytvořit mezeru pro vpády arktického vzduchu (silné mrazy). Včerejší poloha těchto oblastí na obrázku níže. Jejich otáčení na videu ještě níže.

Řízené počasí nad Evropou 10. 12. 2014

Včera byl prováděn typický posun atlantického vzduchu nad Evropu, a tento vzduch se srážel nad střední Evropou s teplým vzduchem od Středozemí. Rozhraním byla oblačná "fronta" o délce několika tisíc km.

Toto rozhraní klimouši potřebují k tomu, aby za pomoci radiací na něm mohli vytvořit extrémní (i běžné) počasí.

Viz video níže: Atlantská a středomořská oblast se točí (ruská je mimo záběr), fronta - rozhraní právě postupuje přes Česko a Polsko


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Při pohledu zblízka vidíme, že tato fronta je tvořena síťovitou oblačností, chemtrailsové křížící se pruhy vytvářející oblačnost jsou naprosto zřetelné.
Tato fronta nebyla určena pro "zavlažení" Česka, žádné významnější srážky zde nepřinesla. Dle následujícího snímku podezírám, že jejím cílem bylo "nasněžení" v lyžařských oblastech Alp (Itálie, Rakousko). Na to ukazuje výrazný "zlatý třesk" nad touto oblastí (červená barva je vysoká oblačnost, zlatá barva na ní znamená její ovlivnění radiací za účelem vyvolání srážek). (Jestli tam skutečně sněžilo, to nevím, ale podle pozorování by mělo.)

Chemtrails na této frontě zřejmě sloužily k ovládání - posunu této fronty (vytvářejí oblast nízkého tlaku, do níž se pak hrne chladný vzduch). Pokud byl cílem sníh do Alp, jak podezírám, tak nad nimi byla samozřejmě zaseta kondenzační jádra pro vytvoření srážek.

(Pozn.: Pokud tam sněžilo, tak to zřejmě znamená, že alpští hoteliéři zaplatili klimoušům výpalné - koupili si od jisté společnosti "produkt na počasí", čímž si zajistili včasný přísun sněhu. Jinak by je taky klimouši mohli držet celou sezónu na suchu (:-))) )

Shrnutí:

Průběh řízení počasí v Evropě (a podobně všude na světě) se tedy skládá ze 3 hlavních fází:

■ udržovat pod kontrolou a v otáčivém pohybu klíčové vzduchové hmoty - základní oblasti tvorby počasí, a to prostřednictvím radiací a chemtrails
■ vytvářet interakce těchto vzduchových hmot o různé teplotě - pomocí radiace a chemtrails je posunovat na potřebné území
■ pomocí chemtrails zakládat srážky nad cílovým územím a radiačně je spouštět

Že klimouši udržují tyto oblasti pod neustálou kontrolou, to dosvědčují obrovské oblasti pruhovité chemtrailsové oblačnosti vytvářené denně nad Atlantikem i Ruskem, jak je možno sledovat třeba na snímcích satelitu Eumetsat. (Samozřejmě i nad Středomořím.), ale tam je to hůř sledovatelné, protože je to trochu rychleji pohyblivé.)


Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Sekcie: 
december 11, 2014 15:56 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top