Obrázok používateľa CEZ OKNO
Umělé záplavy v Itálii (+VIDEO EN)

Video od amerického pozorovatele umělého počasí k umělým záplavám v Evropě na podzim r. 2014. Jsou tam pěkně viditelné točící se systémy nad Atlantikem a Středomořím. Z komentáře k videu (v angličtině, překlad není nutný, obrázky vše znázorňují):

"WeatherWar101: V listopadu 2014 mnohé části Evropy (Itálie, Francie, Švýcarsko) zažily nejhorší povodně za sto let. (Pozn. Org.: Česky zpráva např. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/292178-na-severu-italie-radi-zapla...) Nové a nové systémy oblačnosti přinášely stále další přívalové srážky, které někde trvaly celé týdny. Následky: viz video.
Geoinženýrské cykly a systémy v Evropě jsou právě tak fixní a konstantní jako v USA. Dle satelitních snímků i metody tvoření bouří jsou stejné jako v USA. I v Evropě, podobně jako v USA, existují dva hlavní řízené vortexy - severní (Atlantický) a jižní (Středomořský), které jsou ve vzájemné spolupráci pri tovření geoinženýrských cyklů. Fungují nepřetržitě.
Z nějakého důvodu jsem se předtím domníval, že systém umělého počasí v Evropě není tak vyvinutý jako v Severní Americe, ale listopadové pozorování mě přesvědčilo, že jsem se mýlil.
Lidé se musí dovědět pravdu. Už velmi dlouho na planetě neexistuje žádné přirozené počasí."


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Seriál: Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Sekcie: 
december 14, 2014 21:31 popoludní

 

 

Top