Obrázok používateľa CEZ OKNO
Superliek proti akné: Váš vlastný moč

WANDA | Pleť posiata akné, ktorého sa nie a nie zbaviť, je trápením nejednej ženy. Drahé krémy, čistiace pleťové mlieka, vitamínové lieky, antibiotiká či ešte silnejšie lieky už vyskúšali na vlastnej koži mnohé z nás. Žiaľ, úspechy sa dostavia len v niektorých prípadoch. Jednou z mnohých možností, ako skúsiť akné vyliečiť, je urinoterapia. V urinoterapii ide vlastne o liečbu vlastným močom. Ten sa používa rôznym spôsobom - zvonku, teda na potieranie postihnutých miest, no tiež sa pije alebo sa robia očistné klystíry močom. Keď človek počuje o urinoterapii prvý raz, zvyčajne mu táto alternatíva príde nechutná a čudná. Avšak mnohí ľudia dosiahli práve vďaka urinoterapii výborné výsledky v liečbe širokej škály chorôb, vrátane kožných ochorení, ako je akné či ekzémy. Nejde pritom o žiadny módny výstrelok, táto liečebná metóda je poriadne stará.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: wanda.atlas.sk


Súvisiace:

URINOTERAPIA
http://www.cez-okno.net/rubrika/urinoterapia


Sekcie: 
august 02, 2011 15:43 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 27, 2011 01:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Ak niečo zaberie tak tá zmena stravy.Ak by ste ju nezmenili tak s toho okrem grcania nemáte nič. A že potierať močom? No nehnevaj sa, keď už ten vred mám tak mi je potieranie nanič. Treba niečo čo predchádza vzniku.Že proste zješ a nebudeš mať akné. A nie také bláboly.Už je doosť krémov čo majú podobné zloženie a obsahujú aj moč.
  Treba vyskúšať brať Zinok 25mg 2x denne a účinok sa po týždni dostaví pri všetkých tukových akné. A ak nezaberá tak vyššiu dávku.

  A výlučky radšej nechaj v záchode kam patria.

 2. Obrázok používateľa Kostra Mošovská
  Kostra Mošovskámáj 19, 2013 17:35 popoludní

  Komentár: 

  tomu ťažko uveriť. moč je predsa odpad z tela a ten neobsahuje nič prospesne. obycajna voda pomoze rovnakým spôsobom si myslím. Ak je problém s akné stačí zopár logických rád a ukonov ako sa starat o seba, alebo nerobit blbosti. viz. http://zaujimavosti.net/zdravie/10-tipov-ako-bojovat-a-naozaj-sa-zbavit-... a dá sa to prežiť. Ale nieč moč!!! to vymyslel niekto hlupost, istotne.

 3. Obrázok používateľa dana
  danamáj 19, 2013 23:03 popoludní

  Komentár: 

  vyskusala som moc na tvoriacu sa pliesen na nohach..zabralo to...ale urcite by som moc nepila...ble

 4. Obrázok používateľa anonym
  anonymmáj 29, 2015 18:13 popoludní

  Komentár: 

  moč zdravého jedinca obsahuje veľa prospešných látok skús si o tom niečo prečítať ;)

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 19, 2013 19:35 popoludní

  Komentár: 

  Podla Vasej logiky by sme nehnojili zahony a nemali tak skvele ovocie a zeleninku
  Ja som pouzival drahe vody po holeni ale nestalo to za vela
  Odkedyrobim urinoterapiu, nerobi mi samozrejme problem po holeni si osetrit tvar cerstvou urinou

  a to co sa pise v knihach ze po case urina ziska vonu a chut bylinkoveho caju nie su vobec kecy! Chce to len kuraz urobit prvy krok, potom to uz ide

 

 

Top