Obrázok používateľa CEZ OKNO
Utajená archeologie

Od přítele mi přišlo mailem, a protože i kdyby z toho všeho bylo jen jedno procento pravdivé, stojí to za zamyšlení.
MichalB

V roce 1982, na 61° sev. šířky na břehu řeky Lena (Rusko), 140 km nad Jakutskem ve výšce více než 105 až 120 metrů nad řekou v oblasti Diring-Jurjach Prilenskoj odkryla archeologická expedice Akademie věd SSSR nejstarší osídlení Ruska ze všech, co dosud známe.

Osada byla nazvána Diring. Její stáří bylo stanoveno nejlepšími archeologickými, geologickými, geologo-geomorfickými, paleomagnetickými a dalšími moderními metodami na 3 milióny let. Za 13 let, do roku 1995, bylo vytěženo více než 32 tisíc metrů čtverečních vrstev svědčících o staré kultuře, objeveno více než 4500 předmětů kultury starověkých Rusů, včetně kovadliny, svodidel, různé pracovní nástroje, atd.

Přítomnost tohoto sídliště pradávné kultury je v souladu s geologickými daty o existenci velkého kontinentu (Arktidy) v třetihorní a čtvrtohorní periodě kainozojské éry v blízkosti současného severního pólu, který se potopil na dno Severního ledového oceánu v důsledku začátku zalednění a s ním související potopy (jeho zbytky mohou být podvodní hřbety Lomonosova a Mendělejeva), a také s védickým a avestickým eposem, podle kterých existovala pradávná civilizace, jež byla nucena v souvislosti s příchodem chladu migrovat na jih mnohými proudy, jež dělily stovky a tisíce let. Teprve po stovkách tisíciletí, když Rusové odešli na jih, podle legend potkali jiné – černé lidi, objevivší se z Afriky.

Takový nález pravěkého osídlení (stejně jako jazykové údaje) jednoznačně vyžaduje, aby byly revidovány stávající názory na světovou historii. Především – neodpovídající skutečnosti o historii Ruska až od 8.–10. století (charakteristické momenty této fantomové historie: Rusové = směs Ugrofinů s Tatary, divocí modloslužebníci provozující lidské oběti, kterým teprve Cyril dal písmo, Vladimír víru, Rurik státnost, Romanovci imperium atd.)

Po právu je třeba poznamenat, že pod vlivem odkrývaných faktorů se stále častěji začaly objevovat práce, ve kterých se počátku Rusi od „nevelkého plemene od Novgorodu“ v 9. století ustupuje dále do hloubi tisíciletí. A kromě toho i ve vyjmenování variant Rusi jako např.: Kyjevská, Rjugenská, Meklenburská, Španělsko-galicijská, Pomořanská, franko-rusionská, Norvéžsko-nidarská, Švédsko-laplandská, Povolžská, Černomořská, Jihouralská, Středoasiatská, Maloasiatská,… se projevuje už duchovní obsah Ruska.

Všimněme si i vykopávek Okladnikova, nálezce ruského hrobu vztahujícího se k období 100–35 tisíc let před letopočtem, a vykopávek v Oleněostrovském pohřebišti, kde byl objeven hrob starověkého ruského žrece v úplném obřadním oděvu (30. tisíc let p.n.l.).

V roce 1987 bylo na jižním Uralu v Čeljabinské oblasti archeology (a také dětmi a americkými družicemi) objeveno starověké město - astronomická observatoř Arkaim (http://www.cez-okno.net/arkaim, pozn. red.). Leží na 52°32´ sev. šířky a 60° východní délky. Odhadovaný věk 4–2 tisíce let před letopočtem. Je starší než podobná stavba v Anglii – Stonehange, která leží prakticky na téže zeměpisné šířce (51°11´). Geometrické parametry (jako poloměr kruhů, umístění hlavních os atd.) jsou, jak potvrzují archeologové, stejné s přesností na centimetry.

Z arkaimského naleziště jsou dobře známé skulptury jogína, astrologa, různá umělecká díla z rozličných kovů, z bronzu, obrovské staré ruské tavicí pece, studny atd.

V červnu 1992 vznikla v OSN zpráva archeologů, že vedle Arkaimu v Sintaštském pohřebišti spočívá prach kněze a bojovníka Zaratuštry (Zarathustra, Zoroastr). Zaratuštra, syn Staroaštra z vesnice Spitama žil v horách Charati na Jižním Uralu ve městě Agartha (poblíž nynějšího Zlatústa v oblasti hory Tagany). Tam pro arkaimského vládce Yumu vytváří bojový kolový vůz a také sestavuje své učení Avestu („První zprávu“) – fakticky první náboženský systém na bázi staroruských véd („Znánij“).

V roce 1978 v Sin-ťiangu, autonomní oblasti Čínské lidové republiky, při vykopávkách v Rudé mohyle archeologem Binchaiem bylo nalezeno 113 mumifikovaných těl - zbytků ruské mise pedagoga a guvernéra Prigosty. Věk mumií se odhaduje na 4 tisíce let.

Kulturní stopy ruské rasy v 7.–3. tisíciletí př.n.l. v celém prostoru evropské staroruské pracivilizace jsou archeology podmínečně nazvány „tripolská kultura“, „kultura lineární keramiky“, „faťjanovská kultura“, „kultura válečných sekyr“, „provázková kultura“ atd. Takže – týkaje se dvou posledních typů (3. tisíce let př.n.l.) vykopávky na východ od Dněpru poskytly více než 30 tisíc kusů hliněných soch s více než tisícovkou různých ornamentů, včetně s často se vyskytujícím běžným křížem i árijským křížem rotujícím – svastikou.

Je třeba také poznamenat, že nedávno se objevily informace o existenci archeologických nálezů - stop rozumné aktivity dávných civilizací - z doby stovek milionů a miliard let před námi. Darwin tvrdil, že člověk není starší než 100.000 let. Před ním - neandrtálci, Australopithecus, ... Tak jak je to?:

Obr. Nález z Texasu. V roce 1934 nalezl Max Hahn ve skále staré zhruba 140 milionů let zbytky kladiva. Dřevěná násada zkameněla a kovová hlava je vyrobena z neobvyklého železného materialu: 96% železo, 2.6% chlor a 0.74% síra. Kov neobsahuje žádný uhlík

Kronika „utajené archeologie“:

16. století - Peru, ve stříbrných dolech byl objeven 18 cm dlouhý hřebík. Věk - stovky milionů let;
1840 – kostry, stáří 2 miliony let;
1852 – Massachusetts, při odstřelu v povrchovém dole byla ve vrstvě horniny nalezena váza ve tvaru zvonu s výzdobou složitého květinového vzoru;
1891 – po rozbití kostky uhlí našla jistá americká dívka zlatý řetízek o váze asi 200 g. Stáří uhlí - stovky milionů let;
1897 – kresba na kameni, 320 – 360 milionů let;
1830 – Philadelphie, mramorový blok a vyřezaným písmenem "pí", 35 – 40 milionů let;
1844 – zlatá nit, 320 - 360 milionů let;
1844 – železný hřebík, 360 - 408 milionů let;
1852 – Massachusetts, nádoba s 6 postavami, přes 600 milionů let;
1856 – USA, kompletní lidská kostra; 33 – 35 milionů let;
1871 – Illinois, mince, 200 – 400 tisíc let;
1891 – Illinois, zlatý řetěz, 260 milionů let;
19. století, Kalifornie, zbytky pracovního nástroje, kosti, 10 – 55 milionů let;
19. století, Illinois, lidská kostra, 320 milionů let;
Konec 19. století, Itálie, geolog Giuseppe Ragazzoni nalezl v sedimentech lidské ostatky, 4 miliony let;
1950 – Mexiko, tábořiště, 80 – 90 tisíc let;
1927 – Nevada, zkamenělá stopa boty, která má na podešvi dvojitý šev. Nalezeno v sedimentech doby před 160 – 195 miliony let;
1928 – Oklahoma, několik betonových bloků s leštěním, 36 milionů let;
1928 – Oklahoma, v uhelném dole byly objeveny betonové bloky krychlového tvaru a fragmenty stěn z nich složených, 280 milionů let;
V mělkých vodách ostrova Galapágy potápěči objevili čtyřmetrové pilíře z poloprůsvitného materiálu, a na jednom z nich byla vyřezána značka ve tvaru rovnostranného trojúhelníka. Avšak ani diamantovým rydlem se nepodařilo rýt do tohoto současné vědě neznámého materiálu.
1961 – Sibiř, pracovní nástroje, 1,5 – 2 miliony let, (publikováno v roce 1984);
1983 – Turkmenistán, otisk lidské nohy, 15 milionů let;
1966 – Kalifornie, lidská lebka, podobná modernímu člověku, 55 milionů let;
1968 – Ohio, stěna s hieroglyfy, 45 milionů let;
1969 – vesnice Ržavčik, Tisulský region Kemerovského kraje, v uhelné sloji nalezen sarkofág se zachovalým tělem „Tisulské princezny“ (http://www.cez-okno.net/clanok/tisulska-princezna, pozn. red.), stovky milionů let;
1979 – Tanzanie, otisk stopy člověka, 4 miliony let;
60. léta – Mexiko, pracovní nástroje, 250 tisíc let;
Tisíce obrázků na kamenech objevených v Peru (motivy: lidé s dinosaury, astronomové pozorující oblohu teleskopy, operace srdce,…). Vygravírováno bylo asi před 60 miliony let.
Západní Transvaal (Jižní Afrika) – Za posledních několik desítek let horníci ve městě Ottosdal našli stovky kovových koulí: a) zhotovených z tvrdého modrého kovu s bílými skvrnami, b) duté koule s bílým porézním středem. Vláknitá struktura uvnitř a kolem pláště je nezvykle tvrdá, ocelí ji nelze poškrábat. Stáří 2,8 miliardy let (stáří Země se odhaduje na 6 miliard let, zatímco kromaňonský člověk na maximálně 40 tisíc let)

Rozumné vysvětlení - původci jsou předchozí pozemské civilizace, které však nemusejí nutně být pozemského původu.

Je třeba také poukázat například na informace z televize ze dne 12. 2. 2000, kdy v době 11-13 hod. v pořadu TVC, "Události" - Projekt "Čandar" zaznělo, že zaměstnanci Baškirské státní univerzity informovali o nálezu reliefní topografické mapy vyryté do vrstveného kamene, která mohla být vytvořena pouze na základě pozorování z velké výšky. Odhadnutý věk je asi 50 až 120 milionů let.

Pokud je tohle všechno pravda, nebo je pravdivý alespoň jeden z nálezů, pak předložená fakta jsou zásadního významu: pokud existence inteligentního života na Zemi by byla stejného obsahu jako celý život vesmíru (což jsou desítky miliard roků podle zemských hodin), znamená to, že proces vzniku inteligentního života na Zemi může být pouze všekosmického původu, ale jeho vývoj probíhal mnoha civilizacemi.

Důkazy existence protocivilizací lišících se od nás fyzickými i biologickými parametry, vědomostmi, intelektem či technologickými možnostmi si lze odvodit ze známých staveb: Sfingy a egyptských pyramid, pyramid v Mexiku, soch na Velikonočních ostrovech, monumentálních staveb v Andách atd.

V oblasti archeologických důkazů jsme omezeni zatím známými fakty, mějme však na paměti, že v této oblasti je to s informacemi tak, že je mnohem více památek neobjevených než těch už známých.

http://www.alexfl.ru/vechnoe/vechnoe_zeml.html

Preklad: Vlabi

Zdroj: http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/


Súvisiace:

Seriál: Utajované dejiny Zeme
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-utajovane-dejiny-zeme


Autori: 
Sekcie: 
Štítky: 
júl 30, 2014 22:25 popoludní

 

 

Top