Obrázok používateľa CEZ OKNO
Uzdrav svoju tvár: VŠETKO JE ENERGIA

Vesmír nie je nič iné ako energia. Vaše telo je energia. Telo je plné energetických ciest, ktoré sa nazývajú meridiány. Čínska medicína to dokázala akupunktúrou. Zapichnutie tenkej ihly do určitej časti tela môže ovplyvniť inú časť tela.


Napríklad supertenká ihla zapichnutá v určitom bode na uchu vám môže pomôcť uvoľniť pľúca, lepšie vidieť, zmierniť bolesť v bedrách, dokonca pomôcť so závislosťami alebo stresom. Akupresúra pôsobí podobne. Napríklad stláčaním siete rýh pri koreni palca môžete masírovať pečeň a tráviaci systém. Stuhnutosť alebo necitlivosť v prostredníku môže znamenať chorobu srdca… infarkt nemusí byť ďaleko. Stimulujte srdcový meridián tým, že silno pritlačíte na vnútorný konček malíčka a nechta.
Toto je len ochutnávka. Vrchol ľadovca.


Podľa niektorých, akupunktúra a akupresúra veľa nedokáže. Prečo to na niekoho účinkuje a na iného nie? Ak by ste do záhradnej hadice chceli naliať cement, voda by ňou čoskoro nemohla pretekať. To isté platí pre vaše telo. Ak si zavápnite telo všelijakými odpadkami, mohli by ste dostať aj zásah elektrickým prúdom a pravdepodobne by ste si to ani nevšimli. Signály sa po štrkových cestách jednoducho neprenášajú dobre.

Preto niektorí nezdraví ľudia už ani nekýchajú ani nekašlú, kým zdraví áno. Myslia si, že kýchanie a kašlanie znamená, že ste chorí. Nie vždy. Ak by ste boli čistí a zdraví a všetko by správne fungovalo a vdýchli by ste prach, vaše telo by ho okamžite vykašľalo. Vbehli by vám slzy do očí a začalo by vám tiecť z nosa. Takýmto spôsobom sa telo zbavuje toho, čo do neho nepatrí. Všetko funguje perfektne. Ale nezdravý človek môže mať telo tak znecitlivelé a plné odpadu, že by pravdepodobne ani nezaznamenalo, že sa niečo nezdravé stalo. To ale neznamená, že nezdraví ľudia nekašlú alebo nekýchajú. Kýchajú, aj kašlú, ale častokrát len v úsilí zbaviť sa vnútornej záťaže, nie nevyhnutne z niečoho nového z vonku.

Takže naspäť k akupunktúrnym a energetickým cestám. Čím čistejší ste, tým viac energie preteká vaším telom tak ako plynulou premávkou na diaľnici. Všetci sú v práci načas a veci sa odosielajú a doručujú. Všetko komunikuje a žiadne jedy sa toxicky nekopia a neskladujú.

Všetko vonka je odrazom toho, čo sa deje vo vnútri, a to, čo nemôžete vidieť, je omnoho silnejšie ako čokoľvek, čo môžete vidieť navonok. Máme 60 triliónov buniek, ktoré stále pracujú, spracúvajú chemické látky a „jedlo“, ktoré dnu nahádžete spolu s myšlienkami a emóciami. Vaše negatívne emócie škrtia orgány a časti tela, potláčajú v nich život a oberajú ich o životnú silu, kyslík a jedlo. Tento oslabený stav je pozvánkou pre „recyklačné“ bunky, aby prebrali vedenie. Niektorí ich volajú rakovina, kandida, parazity, vírusy, huby, kvasinky, plesne, atď, ale oni sú v skutočnosti smetiari, ktorí si myslia, že je čas recyklovať umierajúce telo. Negativita je smrť. Pozitivita je život. Ktorým smerom sa chcete vydať vy? Je to vaša voľba.

Aký druh signálov podvedome vysielate svojim bunkám? Epigenetika vedecky potvrdila, že váš genetický kód, vaša vlastná DNA môže byť zmenená vašimi myšlienkami. Takže buďte opatrní! Zastavte tie negatívne myšlienky, zabíjajú vás. Zastavte ich teraz. Dovoľte len pozitívnym myšlienkam, aby vstúpili do vášho tela. Hľadajte niečo…čokoľvek…čo je priamo pred vami, a za čo môžete byť vďační a oceňte to. Závisí na tom vaša vlastná existencia.

Stav vašich orgánov a vnútorných bojových polí môžete zistiť podľa toho, ako vyzerá vaša vonkajšia schránka – vaša tvár, koža, vlasy, nechty, oči, výraz tváre, úroveň energie, sexuálna sila, zrak, sluch, pamäť, kvalita spánku, vôňa a postoj.

Presne ako strom – to, čo je pod zemou, vytvára to, čo je nad zemou a určuje kvalitu ovocia. Ak je strom vráskavý a zvädnutý s nekvalitným ovocím, znamená to, že pod zemou nie je niečo v optimálnom stave. To isté platí pre nás. Neviditeľné tvorí viditeľné. Tie čiary na vašej tvári sa neobjavili bez príčiny. Nemusí to súvisieť s tým, koľko rokov žijete na tejto zemi a nemôžete z toho obviňovať len stres. To je vyhýbanie sa zodpovednosti. Ok, aký stres? Pravdepodobne poviete niečo ako: „hypotéka“, alebo „problémy s peniazmi“, alebo „vzťahy“. Dobre, možno áno. A teraz ako vás to ovplyvňuje zvnútra? Ktoré časti tela to zasahuje a aké zlé to je? Moderná veda môže z niektorých testov získať len hrubý odhad.

Tie vrásky, vačky, napuchnuté vyrážky na vašej tvári sú ako zlé ovocie na strome. Strata vlasov je ako vrchné konáre, ktoré vyschli, zoslabli a skrehli. Musíte ísť k príčine, vyčistiť pôdu, vodu, zúrodniť ich a posilniť korene.

Naše najväčšie „korene“, ktoré musíme vyčistiť sú hrubé črevo, pečeň, obličky a myseľ. Viem, čo si myslíte a poviem to ešte raz. Viem, že chcete rýchlu a umelú nápravu, niečo ako zázračný krém, tabletky, bylinky, injekcie, laser alebo procedúru. Radi by ste niekomu zaplatili, posedeli si v kresle, niečo by na vás urobili a o hodinu ste opravení a krásni. Takto to nefunguje! Už si to priznajte. Viem, že je ťažké tomu porozumieť a pochopiť, že robiť niečo, čo nemôžete pozorovať alebo vidieť vo vnútri, bude mať na váš vonkajší výzor nejaký dramatický efekt. Viem, že si myslíte, že hrubé črevo, pečeň a obličky sú tie najnepríťažlivejšie časti tela. Radšej by ste pracovali na srdci, mozgu, pľúcach a reprodukčných orgánoch, ja viem.

Prepáčte, ale bez dobrého kanalizačného systému by všetka tá zábava prestala fungovať! Z dlhodobého pohľadu sú inštalatéri dôležitejší, ako elektrikári. Ak vám vypne elektrina, na nejaký čas môžete bez problémov fungovať, ale ak sa vám zapchajú trubky a záchod, a odpad začne vychádzať z odtoku vane a sprchy, je to pohotovosť! Nech to znie akokoľvek odpudzujúco, je to presne to, čo sa deje viac ako deväťdesiatim piatim percentám populácie v modernom svete. Ich telá sú také plné zhnitého jedovatého odpadu, ktorý sa kopí a zapcháva ich hrubé črevo, pečeň, obličky, lymfu a krv, že je až ohromujúce, že ešte stále dokážu fungovať.

Toto sa začne diať hneď po narodení väčšine ľudí, počínajúc spracovaným komerčným jedlom pre deti, mliečnymi výrobkami, cukrom, vareným jedlom, práškami, pšenicou (gluténom), sójou, chemikáliami, stabilizátormi a farbivami. K tomu pridajte toxíny z prostredia ako priemyselné výpary, čistiace prostriedky pre domácnosť, výfuky z áut a lietadiel, produkty na vlasy, mydlo, zubná pasta, atď.. Potom, keď začnú jesť chlieb, keksy, syr, mäso a cukrom upravené varené, škrobové, mŕtve jedlo, zo všetkého toho sa stane lepkavý povlak, ktorý pokrýva a zanáša steny čriev, ciev, lymfy, mozgu, atď.. Telo už viac nemôže dýchať, pohybovať sa, absorbovať výživu alebo zbavovať sa odpadu. Koža sa začne scvrkávať, ovísať a pomaly umierať a o tom je táto kniha, však?

Ako vyzerá vaša koža?

Za akých pekných vás považujú ostatní ľudia?

Takže to poviem znovu:


JEDINÁ CESTA KU KRÁSE JE VYČISTIŤ ODPAD


Markus Rothkranz

Výťah zo slovenského ebooku “Uzdrav svoju tvár” v angličtine “Heal Your Face”. Bližšie informácie o ňom nájdete na adrese http://www.markusrothkranz.cz/knihy/uzdrav-svoju-tvar-slovensky-ebook/

Zdroj: http://www.novazem.info/uzdrav-svoju-tvar-vsetko-je-energia/


Ako DETOXIKOVAŤ sa dozviete i na tejto adrese.

Súvisiace:

Klystír
http://www.cez-okno.net/klystir

Očista dočista
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/ocista-docista

Markus Rothkranz
http://www.cez-okno.net/markus-rothkranz


Sekcie: 
október 14, 2013 22:09 popoludní

 

 

Top